Přejít na výpis diskuzí

Ladislav Potměšil

OSOBNOST 13.3.2007 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • byl to průměrný herec.

  • Luky1987

    Bol to dobrý herec 

  • hurvinkovamorticie9

    upřimnou soustrast rodinině´´´´♥♥♥♥☻☻☻♥♥♥♥ legenda herecká.děkujeme vam Ladislave Potměšilé

     zustanete vnaších srdcich

  • Luky1987
    Ladislav Potmešil byl nejlepší v Byl jednou jeden polda a Discopríbeh 1,2. Ted už hraje fakt v takových současných kravinách
  • Za mlada byl jeho herecký projev přirozenější.Teď se tak nějak pitvoří.
  • Pane Láďo.
    Nejednou jsem viděla váš herecký výkon a cením si Vaší práce.Věřím , že sem chodíte a čtete vzkazy.Nedávno jsem také našla jeden článek , kde píšete o ženách.Velmi se mi líbil a mám jej ofocen na lidech.Někdo vám tam také lajkoval , že se jim to líbí.Kdyby měli všichni přístup k ženám jako vy , to by bylo na světě krásně.A to nehovořím jen o mužích , ale i o přístupu žen k ženám.Ty jsou někdy daleko ostřejší.
    Renáta
  • kirushka97
    Všechno nejlepší :))
  • pane Láďo, hodně zdraví a zajímavých hereckých rolí atd. k Vašim dnešním narozeninám Vám přejí Alena a Sašenek z Otrokovic.
  • Mám moc ráda Ladilava ja vim že někdy kritizuju ale tohodle herce mám ráda děkuji za pochopení SEWW *14*
  • Ladislav Potměšil-vinikající,přirozený herec s obrovským charisma.Úžasný komik i člověk s vážnou tváří,shrnu jedím slovem-jednička!!
  • Dobrý den,pane Potměšile,

    mám na Vás prosbu. Přítel Vás má moc rád a jste jeho nejoblíbenější herec. Chtěla bych mu udělat radost a darovat mu k svátku lístky na divadelní představení, ve kterém hrajete. Bohužel ale nemohu žádné objevit...Prosím, pomozte.

    Děkuji,
    A. Šauerová
  • Láďo, vše nejlepší k narozeninám. Jste pořád skvělý!!!
  • Všechno nejlepší *14* Jste nejlepší *2*
  • ahoj

    já ládu zboznuji mam vsechny 3 díly byl jednou jeden polda..je to muj nej film a nej herec ten film znam celej nazpamet ..jeho hlasky ..napriklad:jan pancíř to je ale jméno ..prsote nejlepsi !!!!!!!! *4* *4* *14* *14* *14*
  • nik011

    vsechno nej

    vsechno nejlepsi!!
  • Ladislav Potměšil

    Milý pane Láďo.
    Příjměte ode mě blahopřání,gratulaci
    k Vaším 64.narozeninám.
    Hodně štěstí,zdraví a ještě dostatek sil. *4*
  • Re: Re: Láďa

    !!!LADISLAVE DOČTI DO KONCE!!!
    je mi dvanáct,a většina kluký v mém věku mají za idola spideyho,lady gaga a já nevim co ještě za bejkárny(pod strejdovou čepicí),ale on je mím idolem od 5 let - major majsner,chtěl bych se s ním setkat osobně,je to nejlepší český herec,a doufám že i v realitě je tak ftipný a usměvavý,je super!
  • Tak trochu výzva

    Láďu sleduji nejen proto, že je dobrý herec, ale i proto, že jsme spolu chodili na "gympl".Jestli se Láďo díváš na tyto stránky, přihlas se nám, prosím, na www.spoluzaci.cz. Zdraví Tě Eva E.
  • ...

    Ladislav Potměšil je můj oblíbený herec,ať už to je fim diskopříběh nebo Byl jednou jeden polda..všudee hrál drsňáka...teď v ordinaci hrál-je takové kliďase a pohodáře...dnešní odchod jsem obrečel...chtěl bych se někdy setkat s Ladislavem osobně.. !!! škoda že na něj někdo nemá kontakt :(
  • michalplojhar

    jste dobry herec pane potmesile svami se mi ordinace moc libi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit