Přejít na výpis diskuzí

Lenny Kravitz

OSOBNOST 31.12.2006 
81 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nejen že užasně zpívá,je uplně krásnej chlap!mam všechny cd!sou skvělí,a videoklipy taky!miluju ho! *14*
    • Re:

      Ahojky, Pokud méte všechny cd a dvd tak ráda bych doplnila svou sbírku. Chybí mi Circus, Are you Gonna My Way, Mama said a Let Love Rule. S Dvd nemam nic jem co jsem stáhla na BearShare. Dost omezený výběr. Snad se přijede podívat opět do Čech, bylo by to super, Je to super Šílenec. Čauky *3*
  • l.k

    Lenny Kravitz je pro mě větší bůh než Bob marley!!!!!!!jestli ste na tom podobně,dejte m vědět......:)
    • Re: l.k

      tak to teda na ne...lenny je super ale na BOBA nikdo!!!! *16* *15* *15*
    • Re: l.k

      Lenny je prostě nejvíc sexy chlap na světě *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Je to skvělý chlap,který hýří svobodu a ještě k tomu má krásný hlas!! *3*
  • je to prostě nejúžasnější člověk na světě a jeho songy jsou skvělý *14*
  • lenny

    chtělo by to udělat nějaké webovky o lennym...co říkáte? *7*
  • Lenny , the coolest guy!

    Jo Lenny je supr.. casto si rikam ze bych chtel bejt jako on.. Vlastne diky nemu sem si nedavno koupil kytaru a uz neco brnkam *4* Treba Again je celkem lehky.. teda az na solicko *5*
    • Re: Lenny , the coolest guy!

      ahoj, můžeš mi prosím tě poslat překlad piníčky Again?
  • Praha

    Ahojky všichni, taky jsem byla na koncertě lennyho v praze abylo to naprosto úžasný. Teď se stále snažím poslat mu vzkaz,ale pořád mi to nejde, chtěla jsem se zaregistrovat na myspace.com a nic. Nemáte někdo radu? Prosím *3* *7*
  • Mmm...luxusní hudebník i osobnost...To se musí nechat...
  • 2 listky

    Ahoj, bohuzel se na koncert nedostanu, ale mam koupeny 2 listky na stani k podiu. Takze kdyby mel nekdo zajem, tak se ozvete na 775585776. Bodik
  • KUSOVKA

    opravdovej KOFR a KUSOVKA.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit