Přejít na výpis diskuzí

Leona Lewis

OSOBNOST 20.6.2007 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • good

    leonka je good zpěvačka *3* *3* *4* *4* *4* *14* *14* *14* *4* *4* *4*
  • Krása

    Fakt spojení krásy jak fyzické tak hlasové:)Sympatická slečna;)
  • anet.k

    Leona Lewis

    Mám ji fakt moc ráda *14*
    ta písnička BETTER IN TIME *14* *14* *14*
  • recenze

    http://www.rnb.cz/clanky/178-recenz e_-andgt;_leona_lewis_-_spirit

    S kvělá recenze !!
  • Leona

    Ahoj všichni co máte rádi Leonu. Protože tohle je její FAN CLUB tak by bylo fajn kdyby tady měla víc obrázků a klipů. Také můžete říct svým kamarádům aby se připojili k FAN CLUBU Leony Lewis. *4*

    Doufám že tímto příspěvkem vás povzbudim pečovat o tento FAN CLUB. Pokud máte Leonu rádi tak to pro ni udělejte.

    Zdraví vás Kacik5 *4*
  • leonka

    Já ji zbožňuju.Žiju v Anglií a jsem Leonky fanda uplně od začátku,když byla poprvé v x-faktor.Každou sobotu jsem musela mít volno,abych nepropásla její píseň.Je tak zlatá,upřímná a svá,že mě fakt dostala.
    Její hlas je super a do teď když si pustím její píseň RUN z přímého přenosu mám husí kuži.Je prostě skvělá a jsem moc ráda,že už se dostává do čech. *3*
  • Leona

    Leona je moc krásná a krásně zpívá chci se naučit text její písničky... už kousek umím.. *3* *14* má krásnou plet obdivuju ji!!
    • anet.k

      Re: Leona

      není divu, kdž to je modelka =) Já Leonu mám taky strašně moc ráda a je nádherná stejně, jako její hlas. Už několik jejích písniček umím nazpaměť. *3* jenom mě trochu mrzí, že tahle diskuze je tu taková prořídlá, že těch příspěvků tady moc není. Maximálně tak "všechno nejlepší Leono" jinak samý nesmysly.
  • Hrubky

    Nevim, kdo to psal, ale opravte prosim hrubky, uplne to busi do oci.
  • t.eress

    kraska

    nedokazu pochopit jak nekdo muze bejt tak krasnej chytrej a jeste k tomu nekdo kdo umi tak krasne zpivat vetsinou ten clovek ma jednu takovou super vlastnost a nebo teda ze umi nadherne zpiat . jasny vim ze nejde jenom o tu krasu ale kdyz ji nekdo ma urcite se nema spatne *7* nevim proste je ale uzasna a o to ji nikdo nevezmeeee *5* *5*
  • domculik

    Leonaaa

    Leonaaa je šupová zpěvačka *14* *14* nejdříve jsem si myslela, že je to taková tuctová zpěvačka, která prorazí s jednou písničkou a konec.. Ale musím říct, že jsem změnila názor.. její písničky prostě nemají chybu!!! Zrovna boduje s písničkou Run která je mooc pěknááá jen tak dáál leono *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit