Přejít na výpis diskuzí

Leonardo DiCaprio

OSOBNOST 31.12.2006 
583 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Nejlepší filmy s DiCapriem : Titanic, Nouzový Východ, The Beach a Skrytá Identita i ten nový je dobrý s ním REVENANT
  • Kdo máte Facebook tak lajkněte moji stránku s Leem,jmenuje se Leonardo DiCaprio CZ & SK díky *3* *14*
  • Happy Birthday!!!
  • Vážně super poprvé jsem ho videla ve filmu Počátek. *14* *14*
    *14* *14* Tohle píšu i za svou best friend. *14* *14*
  • Hello!! Ja som titanic kukala s petou milion kat a vzdy sme pakali a ty ze kate ty mi musis neco slibit že ty se odtud dostanes a ty budes videt jak deti rastou a umres jak stara pani v teplý posteli leonardo da vinci ty si pre mna vzorom thank you *3* *16* *16* *16* *10* *7*
  • Luky1987
    DiCo v Titanicu, Nouzovém Východu, Pláži a Skryté Identite nemá chybu, tady ho mám nejradši
  • *3* :'DDDDDDDD tak to se povedlo :D *15*
  • Leo je prostě boží, hrozně moc sexy a roztomilí, hlavně ve filmu titanic *14* *14* *14* *14* *14* <3 , miluju ho, nej herec *14*
  • Luky1987
    DiCaprio je nejlepší v Titanicu a Nouzovém Východu tady ho mám nejradši nic proti nemu nemám, ale mel by se oholit fakt mu to nepasuje
  • No úžasnej herec je :3 Nejvíc se mi líbí jeho role v Titanicu,uplně se k němu hodila.Jen ten konec vždy zamrzí,a nebo se mi taky hodně líbí v Rome a Juliet,taky se ta role hodně k němu hodí,ale je fantastický v každém filmu :3
  • Luky1987
    DiCaprio je nejlepší v Titanicu
  • jako tet kdyby se oholil
  • no byl na titaniku mnohem hezci!!!!kdyby se oholil *3*
  • Tvoje čeština je škaredá
  • Luky1987
    Taky mám DiCapria nejradši v Titanicu
  • Taky si to myslím daisy
  • I teď je krásný a úžasný herec
  • Jako mladej byl fakt moc krásnej. Je škoda že tak ztloustnul. V titanicu hrál skvěle. Popravdě to byl jediný film který sem viděla kde hrál.
  • Luky1987
    Tyhle herce mám radeji než DiCapria : Pierce Brosnan aneb Sean Connery. DiCaprio ? No radeji NE
  • tak proč všude píšeš že ho nemusíš a tady ted píšeš že je dobrej !!???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit