Přejít na výpis diskuzí

Leoš Mareš

OSOBNOST 31.12.2006 
594 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahojky Leoši

    Ahojky Leoši nevím co mi to popadlo ale najednou mám touhu tě poznat nebo tě vidět ata...zdálo se mi o tobě neboj žádnej brutál nebo tak,naopak bylo nám spolu fajn no a znáš to,.. bylo to dva dny před tím co si měl tu akci na Boleváku v Plzni no a já sem právě z Plzně a chtěla sem tam jít ale musela sem do práce a já končila v 19 hod a pak sem byla moc unavená a ani nevim do kolika to bylo...Nikdy sem po tobě netoužila Až od tý doby co sem měla ten sen,..ani se mi tvoje písničky moc nelíbyli,ale pamatuju si,jak si dostal první ocenění, teda asito bylo prvníNo to je teď fuk.Dočetla sem se o tobě že si byl někde zlitej a sváděl si tam nějakouDÍVKU nebo ŽENU?To nevim.Moc ráda bych tě taky tak chtěla potkat ale taky aby sis mě pak pamatoval :-)A ozval si se.Určitě ti hodně holek píšou kravinky jako já ale byla bych ráda kdyby si mi na to nějak reagoval a ozval si se.Prosím.Ale sem asi na tebe mladá,nevím jaký sou té hranice..:-)Tak zatim pa a až sem někam blízko ojedeš tak dej vědět ju ,..ahoj dominika
  • FITNESS TYRAN

    Dobrý den ! Chtěli bychom Vám nabídnout trochu relaxu a aktivního odpočinku v našem novém sportovním wellness centru ,,FITNESS TYRAN", v centru města BEROUN. Nabízíme komplexní služby na špičkové úrovni v atraktivním prostředí s moderním vybavením, klid a osobní přístup a zasvětíme Vás do oblasti WELLNESS. Máteli o naše služby zájem neváhejte nás kontaktovat! Více info na www.tyran.cz, nebo tel. 602 33 05 05, Pavel Vrána. Děkujeme a mějte se krásně ! Přeje team FITNESS TYRAN
  • Leoši jsi fakt dobrej.Pergnerova,ktera rekla,ze tvymu humoru nerozumí,je krava a smysl pro humor ji chybi.Drzim palce v Big brother a bav nas dal!
  • Leoš

    Ahoj si momentálně fakt nejlepší moderátor jakého znám. Eso nikdy nebylo lepší a proto už se moc těšim na Big Brothra...hlavně ty budeš to na co se budu nejvíc těšit...:-) pa pa
  • MOC TĚ MILUJU,JSI SUPER,TVOJE VĚČNÁ FANINKA.
  • potkali jsme se na hranicích =))

    Achoj Leoši!! Představ si že sem tě viděla na chorvatsko-slovinských hranicích 10.července o půl noci..my sme jeli z chorvatska do ČR a ty do chorvatska..vezl tě ten kamarád,kterej tě dovezl i na autogramiádu Milana Baroše v Brně...jeli jste tvým červeným ferarim který se nedalo přehlídnout:))..šel jsi tam za karavan,co vedle vás stál,možná na WC nobo nevím co jsi tam dělal:)...potom jste se dívali na motor...fotila jsem tě, mávala jsem ti a ty nevím jestli jsi mával,ale ten tvůj řídič mával=))a myslím si,že jsi neměl kohouta:/
  • Díky

    Leoši,máš bezva udělaný CD a tvý webovky.Mě se to moc líbí a tak doufám,že v nejbližší době vydáš další CD!!!Už se moc těším... Díky BLESKOMISA
  • Pane Mareši

    už z oslovení můžete usoudit, že bych mohla být Vaší babičkou,ale můj vzkaz by Vás mohl zajímat.VÁŽÍM SI VÁS pro Vaše postoje, které tady nestihnu vyjmenovat a vím zcela určitě,že Vám NECHYBÍ SCHOPNPST EMPATIE, naopak!Na rozdíl od Krause jste laskavý člověk, budete mnohem lepší!Každé ráno s Vaší pomocí vstanu a odkulhám na radnici,bez Vás a pana H.bych musela být od rána na...ná,
  • všechno nejlepši leoši

    všechno nejlepši ke svatku leoši hodne zdaru divaku hodne dobrych chvil z moderovanim a hodne uspechu simon.
  • Leoši miluju tě!

    Ahoj Leoši nejdřív všechno nejlepší k svátku hodně štěstí a zdraví jo a už se moc moc moc těším až tě zejtra uvidím!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit