Přejít na výpis diskuzí

Leslie Hornby

OSOBNOST 31.12.2006 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odpoved

    No, já myslím, že některé modelky jsou ještě štíhlejší.. Ale spousta lidí je hubených od přírody, není to hned tragédie. *3*
  • millagros115

    neříkám...

    neříkám, že není hezká, ale vy její vytrčený kosti jsou hnus..............................p oložila základ dnešnímu kultu štíhlosti....anorexie hadr.... *13*
    • Re: neříkám...

      pohu se zeptat ty mas nejaky zzvlastni nazor na anorekticky???
      • marmeladalada

        Re: Re: neříkám...

        jo ! Měli by se léčit !!! *15*
        • Re: Re: Re: neříkám...

          ty ses pica tyvolexDDjak vis ze je anorekticka vic kolik holek je takhle hubenejch?? vcetne m! rika se tomu rychly spalovani..fakt bych chtela videt jak vypadas tyxD...nezavid *1*
  • Tak mi případá, že takhleta super modelka se dost podobala dnešním topmodelkám.Minimálně té její štíhlosti...až to nebylo hezký *13*
  • Neni pravda

    no ja si teda myslím že je naprosto krásná.A co se týče té stareny, jsem doopravdy zvědava jak budeš vypadat ty když budeš tak starý jako ona.musíte si uvědomit že v 60.létech byl naprosto jiný typ ženy než je teď.Každýmu se líbí něco jiného.Nevím co tady řešíte, protože je skutečne krásná a jedinečná.
  • twiggy

    myslim, ze byla hodne hezka...nerikejte, ze ne.
  • Krása 60 let

    Určitě měla něco do sebe, ale bylo jí teprve 15 let a tak se s ní ostatní modelky nemohly srovnávat a když chtěly, tak přišla anorexie atd.Její ještě dětské tělo a pohled bylo něco nového a proto tolik zaujala. Ale bez tun makeupu by tehdejší krásky nebyly tak dokonalé...
  • Od kud pochází autor tohoto článku a proč si nesežene korektora, když má takový problém s českým pravopisem?! Vždyť je to hrůza.
  • Mě spíš šokují..hrubé chyby a celkově gramatika článku *3*
  • Omyl

    Obecně panuje velký omyl o Twiggy jako modelce. Ve skutečnosti se proslavila jako "Tvář roku 1967 (+-)" pro její rty letícího racka a dokonalé oči. Nezapomeňme také na její hereckou (pozdější) kariéru.
  • Hoodia diet

    Hoodia Brands

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit