Přejít na výpis diskuzí

Lex Barker

OSOBNOST 31.12.2006 
47 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • charismatic

    Tenhle muž má silné vnitřní charizma, které už teď asi žádný herec nemá...
  • Mimochodem

    Mimochodem,jestlipak víte,že Lex BARKER bylo umělecké jméno,ve skutečnosti se jmenoval ALEXANDER CRICHLOV. *7*
    • Re: Mimochodem

      Alexander Crichlow Barker - Mezi jeho předky patřil guvernér Barbadosu, sir Henry Crichlow. Takže odtud to podivné příjmení.
    • Re: Mimochodem

      Samozřejmě,že to víme.Když se v r.1964 objevila první filmová mayovka, noviny i časopisy byly plné informací o všem, co s tím nějak souviselo.
  • Sexy Lexy

    Tady není nikdo, komu se líbí tenhle sexy chlápek? *5*
    • Re: Sexy Lexy

      Mě se taky moc moc líbí, taky jsem byla do něj zamilovaná jako malá a ještě pořád se mi moc líbí *14*
    • Re: Sexy Lexy

      Mě se líbí!! A moc moc moc!! Je to můj nej herec.
    • Re: Sexy Lexy

      Určitě ano nejen líbí,on je má celoživotní láska!!! *14*
  • souhlasím

    Souhlasím lidičky se vším co tady píšete, protože on byl opravdu nejcharizmatičtější mužskej a prostě nádhernej a pro mě bude stále *14* ...
  • Kdyby mu tak někdo pomohl, když spadl na chodník nebo jak to bylo
    • Taky si myslím
  • krasavec

    Už jako malá jsem ho milovala. Opravdu krásnej chlap, ztělesnění spravedlnosti a gentlemanství, navíc ještě nadabovaný Vladimírem Rážem ... To je prostě smrtící kombinace. Všechny díly Vinnetoua jsme hltala a nesměl mi žádný ujít ... Když nic jinýho, tak je na něj úžasnej pohled :o)
    • Re: krasavec

      Souhlasím se vším co zde píšeš.Skutečně nádhernej chlap takový se narodí jen jeden.Pro mě byl je a vždy bude nejkrásnějším mužem na světě.
      • Re: Re: krasavec

        Hezký je,ale jsou hezčí herci. Měl v sobě jisté charisma,to jo,ale to mají jiní také. *3*
  • Mimochodem

    Bohužel tento skvělý herec a člověk,který mi tolik připomíná dětství zemřel pár dnů po svých 54 narozeninách na infarkt.Zanechal po sobě tři děti a byl celkem pět krát ženatý *7* *7*
    • Re: Mimochodem

      Tak s tím infarktem nevím asi jsem dostal jinou informaci již hodně hodně dávno a tam se psalo že měl autonehodu
    • Re: Mimochodem

      Ano pamatuji si to,proběhlo to tehdy i v našich zprávách a to bylo za hluboké normalizace co říct. Zemřel na infarkt při návštěvě sportu na cyklistickém velodromu. *9*
  • Pavloleo
    Byl dobrej!!!! *1* *1* *1* *1*
  • Lex Barker byl pro mne,jako dvanáctiletého kluka,symbol spravedlnosti a odvahy-nikdy na něj nezapomenu!Zbyněk.
  • Lex byl suprovej herec. Škoda, že zemřel tak brzy.♥♥♥♥♥

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit