Přejít na výpis diskuzí

Libor Plšek

OSOBNOST 16.8.2007 
409 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • akce ve Studenci

    Čau čau, když se tady řeší ty koncerty, můžu se prosím Libore zeptat jestli nevíš v kolik začíná v pátek koncert ve Studenci?Informace jsou zmatené a my nevíme jestli ve 20.00 nebo 21.00?Díky a těšíme se jak to tam rozjedeme*3*
  • Brno

    Čauky Libore, dívala jsem se na vaše stránky, že budete 3. září od 15.00 na Svoboďáku v Brně.Chtěla jsem se zeptat jak dlouho budete hrát?Díky a měj se fajn *3*
    • Re: Brno

      Ahoj
      Tak je tam změna, datum je 7.9.2009 v pondělí a ten čas ještě není úplně přesný - řeší se buď 15 nebo 16h, měj hezký den *3*
  • Hrotovice

    Ahojik, včera pouťovka v Hrotovicích naprosto ukázková- super atmosféra a všechny jste nás báječně roztancovali:) Děkuji tímto za všechny:) Jen kdybyste jezdili po Třebíčsku častěji:(
    PS: A Libča je ze všech nejlepší!!! *3* *14*
    • Re: Hrotovice

      Hi
      Musím říct, že v Hrotovicích to bylo fakt super - je to takovým dobrým zvykem. Jinak díky za kompliment, have a nice day *3*
      • Re: Re: Hrotovice

        já musím souhlasit Hrotovice byly super jako vždy, tím bych taky chtěla poděkovat..a nejen po Třebíčsku ale i po Znojemsku *7*
        • Re: Re: Re: Hrotovice

          po Třebíčsku, po Znojemsku...Tak to aby se nám, chudáci kluci, naklonovali:-)
          • Re: Re: Re: Re: Hrotovice

            na Znojemsku stejně moc nehrají spíš vůbec..asi tu nejsou tak známý jak na Třebíčsku ale jsem ráda, že si můžu zajet aspoň tam.. *14*
      • sonirui

        Re: Re: Hrotovice

        Jeje *4* díky za brzkou odpověď:)tos mě potěšil:) Můžu mít ještě dotaz...? Budete zase hrát na podzim V Českých Budějovicích na Výstavišti? Na webu to zatím nevisí, tak mě zajímá, jestli je vaše hraní v ČB taky už zvykem:):) Děkuji na stotisíckrát.
        Have a nice day too:) *3*
        • Re: Re: Re: Hrotovice

          Hi
          Abych řekl pravdu, tak ty Budějovice ještě nevím, záležitosti ohledně vystoupení má na starosti Pepa, tudíž se zeptám a dám vědět. Měj hezký den *3*
  • přání

    Všechno nej k svátku Liborku... *14*
    • Re: přání

      děkuji moc *3*
  • PŘÁNÍ

    Všechno nej k svátku Liborku... *14*
  • hi

    Hi
    Po dlouhé době jsem se rozhodl napsat pár řádků, červen jsem měl opravdu perný, tudíž né málo, ale téměř žádný čas. Všechno se zvládlo nad očekávání, což u mě vyvolává pocit spokojenosti. Máme za sebou první prázdninový víkend a musím říct, že mě málem položil:-), pátek byl velmi příjemný, krásný areál a pohodový lidi, pak přišla sobota a Zašová, akce proběhla velmi dobře, ale při samotném balení mi někdo ukradl mého milovaného stratocastera (kytara:-), člověk cítí bezmoc a musím říct, že kdybych toho člověka viděl, tak dnes možná sedím v kriminále, protože si možná ani sám neuvědomil, co způsobil. V neděli jsem spal cca dvě hodiny a čekala mě milovaná a rodná Lideč:-)vzhledem tomu, že jsem akci z části pořádal, tak jsem v osm nastartoval a brzdil až ve čtyři ráno u postele. Skvělá akce a navíc jsem kolem deváté obdržel info, že se kytara našla někde v příkopě, dnes už ji mám naštěstí doma *3* ale jeden den jsem byl skoro mrtvý. Doufám, že jsem něco takového zažil poprvé a naposledy, drzost některých lidí opravdu nezná mezí. Mějte se moc fajn, přeji samé skvělé zážitky a užívejte si prázdnin. *14* *14* *14*
    • Svatba

      Aha tak ona ta svatba už proběhla, tak gratuluju.S.
    • Svatba?

      Čau Libi, dlouho jsme si nenapsali a tady čtu že se budeš ženit, ty a ženit, hm to jsem nečekala. Tak ať to klapne. Každopádně vše nej k svátku, psala jsem ti na mobil, ale nevím jestli to číslo ještě máš, ty moje asi máš tak kdyžtak napiš.Pa S.
  • Ahojky

    Ahojky
    v Morkovicích super... Live jsem vás slyšela naposledy- noooo bude to hodně dlouho, tak jsem byla dooost zvědavá. Ale fakt jsem byla mile překvapená *3* Jen mě moc mrzelo, že jsem měla s sebou výron na kotníku a manžílka, kterej se neumí moc odvázat *5* . Tak snad někdy příště. Zatím čauky a mooooc úspěchů do budoucna *3*
  • Moravský krumlov

    Ahojky nebyli jste někdo v Mor. krumlově??teda pokud se to vůbec konalo??jaká byla účast?
    • Re: Moravský krumlov

      Ahoj
      Počasí bylo opravdu na hraně, ale akce proběhla v pohodě, účast byla v pohodě, měj se fajn *3*
  • jituliiik

    Výčapy

    Ahoj Liborku, včera super zábavka ve Výčapech*4* A dík za příjemnej pokec*3*
    • Re: Výčapy

      jo jo...Výčapy byly skvělý...pozdravuj kapelu a hlavně Martina *4* *3* ..ahojj;)
  • svatba

    Ahoj Liborku, tak co svatba??? Písej písej... *3* a kdyby to šlo, tak nějakou tu fotečku.. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit