Přejít na výpis diskuzí

Lisa Mantler a Lena Mantler

OSOBNOST 19.1.2017 
30 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hele jak sem rikala moje teta ma kamosku a tazna marcuse and martinuse odobne a jeste zna lisu and lenu a oni rikali ze mozna si udelaji vilet do prahy mozna jestli chcete jajim to vzkazu chcete tak napiste jo ja je uvidim o prazdninach tak jim to muzu vzkazat . *12*
  • hele moje teta ma kamaradku a ta zna marcuse and martinuse osobne a nataci na youtube jmenuje se tam mila a a jeste zna lisu and lenu a nechodi z marcusem adn martinusem nechodi ona je napul ceska a napul norka jeji mama je norka a jeji tata je cesch. *3*
  • Ahoj Lisa a Lena jsou moc simpaticke chtela bich bejt jejich kamaradka oni chodi s marcusem a martinusem?
  • ale nefér je to,že LeLi nepřijedou do ČR, NIKDY TU NEBYLY A MYSLÍM SI ŽE SEM NIKDY NEPŘIJEDOU TŘEBA DO PRAHY *13* *13* *13*
  • Lena
  • Lena je větší a i starší, je větší o několik cm ale to můžete poznat na fotkách *3*
  • Lena *3*
  • Ano starší je Lena o dvě minuty
  • Super holky
  • starší je Lena
  • Nevíte, která z nich je starší? :D
  • My cousins i love❤
  • Vy jste ty nejlepší a nejhezčí dvojčata na svete
  • Ahoj Liso a Lena
    Jste nejlepší a nejlepší. Moc si přeju vás potkat ,splnil by se mi sen
  • ahoj já se jmenuji Eliška jste nejlepší holky, chtěla by sem vás někdy vidět ale já bydlím v Jablonném v Podještědí a vy v Německu jste nejlepší na Musical.ly.
  • Potkali jsme se v Berlíně u Potsdamer Platz Arkaden, jsou neskutečně milé a pořád se jen usmívaly
  • je to pravda?
  • přesně taky ted brečím
  • nevíš náhodou jestli je pravda že Lukas Rieger jim napsal že jsou falešné??, *16* *16* *16* *16* moc mě to naštvalo *8* *9*
  • Cože??? Počkat to znamená???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit