Přejít na výpis diskuzí

Lloyd Banks

OSOBNOST 31.12.2006 
33 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je to skvely cernoch kterej je sexy a je to clen gggggggggggggg-uuuuuuuuuuuuunnnnnnnnnnnnnnnniiiitt tttttttt taKZE SUPER
    • Re: Keci

      Debi*oviny kecate nej.je Young Buck *13*
      • Re: Re: Keci

        nejlepsi je D12!a nejlepsi raper je Proof a z G-Unit je nejlepsi Banks
        • nehg

          Ach jo! jste fakt

          Vy jste fakt všichni na hlavu každýmu se líbí něco jiného mě se třeba líbí G-Unit a někomu tupac a také mu to neberu že tupac je až po G-Unit když vy nebudete urážet lloyda banksa tak mi nebudeme urážet the gamea a nebo tupaca.
  • Lloyd Banks is the name G unit is a game
  • DA BEST

    Hiiii !!...ok...so ...what can i say about lloyd ??...i think i don´t have to tell anything cause everybody knows he´s the best..well maybe not as good as for example Nelly (...i just love him !!:D..) but he´s really quiet good..well I LOOOOVE U LLOYD BANKS!!!
  • Musím říct že Lloyd Banks je dobrý rapper a podle mě je nejlepší ze skupiny G Unit je vážně sexy a nemyslí si tak o sobě jako třeba 50 Cent nebo třeba The Game a má super písničky a to jeho album The Hunger For More je nejlepší rappové album které jsem kdy slyšela co říct je fakt borec
  • Legend

    HA HA HA!!!I když je Pac po smrti tak je nejvíc tak to prostě je smiř se stim!!!!!UCHO *13*
  • sracka

    Cože?Tak to tě musim vyvedst z omylu 2Pac je nejvic to vi všichni *13*
  • lloyd banks jasem nejlep si vi zmrdi vi mali parchanti jasem soustal v 6letech svoji mamu tak co mate dost jo a moje skupina g-unit je dost dobra jevni 50cent tony yayo game jo a tupac je blb jasny podpis lloyd banks *5* *2* *16* *12* *11* *13* *9*
  • polip tesi ja posloucham-d12 g-unit eminem mobb debb *1* *2* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *16*
  • Legend

    Pochop To!2Pac bude vždycky prvni a pak až Lloyd nikdy se nedostane na takovou uroven jako byl Tupac a Eazy-E.HA HA HA i když už nejsou mezi nama tak pořád patří mezi špičku nejlepších rapperu na světě který kdy mohly bejt. *1* *5* *1*
  • michal09

    Frajer

    nevím co tu řešíte,nejlepší je a vždycky bude 50cent *5* *5*
    • Re: Frajer

      50 je totalní sráč a vůbec ho sem nepiš jedinej co v rapu nekdo znamena je methodman,redman,beanuts,M.O.P,Lil Scrappy a Onyx jinak vsechno sracky *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit