Přejít na výpis diskuzí

Lou Fanánek Hagen

OSOBNOST 31.12.2006 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lena458

    Ahoj Fanánku!Jmenuji se Lenka Šehlová.Už sem byla na vašem koncertě v Buchlovicích 4krát a příští rok tam půjdu opět!Tak doufám že tam budete...
    Tak se na vás už těším Lenka (napiš!!!!)
  • Fanánek a Sahula

    Je hrozná škoda vraždy Franty Sahuly.Doufejme,že budou vrazi brzo v pekle.A je super,že Fanánek pomáhá S.Výčepu.Fanánku ať Ti to stále zpívá a jednou předstihnete Gotta ve slavíkách..Jinak není co dodat
  • koncert

    Ahoj, včera jsme byli na koncertě v Olomouci, bylo to vážně SUPER *4* z Fanánka je šikovnej chlap *5*
  • dííky

    ahoj,já jen,že ty sestry sestry jsou tři a to nové album?fanánku to je pecka!!!díky ti,jsem si jen kvůli tobě koupil originálku abych přispěl,protože vy si to prostě zasloužíte.zdar a dík
  • Tři sestryyyyy

    Ahojky,
    Lou fanánek je upa superky člověk.Moc hezky zpívá a tři sestry by bez něj byly jedno velký ho***( vy víte,co tím asi myslim ne? :D)....škoda jen,že nemám ten jeho podpis no:(
  • Franta navždy

    Fanánek je chlap jak má být! *16* To jeho krásné bříško.... *5*
  • Bezva

    Fanánek je super!!!!!!!!!!
    Klobouk dolů přd jeho slovní zásobou.Přeju jemu i Třem sestrám to nejlepší!!!! *3* *3*
    • Re: Bezva

      Ahoj,slyšela jsem, že o fanánkovi vychází knížka, nebo že jí fanánek vydává, víte o tom někdo něco ? Byl by to perfektní dárek pro mého přítele, takže by jste mi informací moc pomohli. Dík moc.
      • Re: Re: Bezva

        Od něj se mi nejvíc páčí texty pro serial Šmoulové
        hledám puvodní verze
        k těmto hitům
        Ťatka jodl mistrovská světová šmoulována
        Šmoulaatlet mistrovská světová šmoulována
        jít ven tě může rýmu stát velká šmoulí prázdinová párty
        táborák velká šmoulí prázdinová párty
      • Re: Re: Bezva

        tak nevím Fanánku , vybíráš někdy nové talenty , ale zpívat neumíš , pouze křičíš. Ale je to každého věc. Je to pouze můj názor. Zdar
        • Hele ty blbečku,Fanánek není nějakej ,,dechovka'' a asi nevíš,jaký má styl hudby.Tak si to zjisti *12* Jak by měl podle tebe zpívat? Život je takovej s trumpetama,akordeonem a houslema???
        • Fan. je jen jeden!

          On někdy Fanánek říkal, že umí bůhvíjak zpívat? Na rozdíl od ostatních si na nic nehraje a svými texty a krákorem baví nás-fanoušky.
        • Re: Re: Re: Bezva

          bez dohajzlu Tri SESTRYYYY !!!! LOU FANANEK HAGEN !!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) *14* *14* *14* *14* *14* *8* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit