Přejít na výpis diskuzí

Lubomír Lipský

OSOBNOST 31.12.2006 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • poděkování

    Vážený pane Lipský,chtěla bych Vám poděkovat.Patřím do generace lidí jak se říká odkojených na filmech a filmových pohádkách,ve kterých jste účinkoval.Nedávno jsme měli možnost vidět film Šest medvědů s Cibulkou.Opět jsem se dobře pobavila.Je to pravděpodobně dobou,ale myslím že právě takoví herci mezi které patříte-dnešnímu filmovému nebi chybí.Moc Vám děkuji za všechno to,co jste natočil a věřím že Vás ještě v nějaké roli budeme moci vidět.Zároveň Vám přeji v tomto novém roce pevné zdraví a hodně štěstí.
  • maki14

    Upřímně gratuluji!

    Vážený pane Lipský,jste skvělý herec,který si i přes svou roli dokáže zachovat svůj šarm.K dnešním narozeninám vám přeji hodně štěstí,zdraví a dalších úspěchů! *3*
  • Pohádka

    Dobrý den, poradil by mi prosím někdo jak se jmenuje panem Lipským namluvená pohádka o vodnících? Je to už dávno co jsem ji slyšel.Vypráví se v ní o jednom novináři co objeví tajemství pana Rouse, bývalého vodníka a nyní hospodského, který mu poté s kamarády vykládá o svém životě a o tom jak se vydal do světa. Děkuji mnohokrát.
  • přání

    Dobrý den přeji panu Lipskému vše nej k svátku hlavně hodně zdravíčka a pohody moc si vás vážím a přeji hodně štěstí a ještě hodně dobrých rolí děkuji za zábavu s vašimy filmy Petr *3*
  • Je mi líto Mistrova odchodu.Prožil dlouhý a plný život,po který rozdával radost druhým.
  • kirushka97
    Všechno nejlepší :) :) :)
  • Čest vaší památce pane Lipský a upřímnou soustrast pozůstalým.Silný a skvělý člověk s mimořádným hereckým talentem.Měl jsem vás velmi v oblibě!Na věčné zbohem Mistře!
  • kirushka97
    Přeji Vám všechno nejlepší. Jste skvělý český herec :)
  • K Vašim významným jubilejním narozeninám, které jste oslavil 19. dubna Vám přeji vše nej a hlavně hodně zdraví! Vzpomínám na naše setkání v OLOMOUCI v roce 1986. Pěkný den!
    Mgr.JAN STUNA OLOMOUC
  • Skutečně Pan Herec

    Panu Lipskému přeji k dnešnímu svátku moc energie a zdravíčka do dalších let, aby nám všem mohl nadále působit radost a krásné zážitky! Po shlédnutí premiéry Šakalí léta skutečně smekám.Tento člověk je jako víno, čím starší, tím lepší, pokud je to vůbec možné. Stejně tak jeho osobnost je nezapomenutelná v představení Jezinky Bezinky, Muž pro Opalu, U nás v Kocorkově,..
    • Re: Skutečně Pan Herec

      Jo je to profík...jeden z nejlepších herců v ČR!!On dokázal něco co ostatní nedokázali a beztak ani nedokážou-hrát ve 100 filmech.To se jen tak někomu nepovede *4* Lipský je sakra dobrej herec a vždycky bude

      NIKDY NEODEJDE!
      • nedokázali, nedokážou...... je sice pravda, že dotyčný hrál dost, ale dovoluji si nesouhlasit - neboť jistý T.Pištěk a zejména F.Filipovský hráli v největším počtu českých filmů... *1*
      • Re: Re: Skutečně Pan Herec

        umiš číst hrál jenom ve 46 hilmech

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit