Přejít na výpis diskuzí

Lucie Borhyová

OSOBNOST 31.12.2006 
306 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gratulujeme české Marlyn Monroe Lucii Borhyové a doufáme že holčička Linda bude stejně krásná jako maminka prostě hotová hvězdička, s pozdravem básník a malíř Přemík Švecík *14* *14* *14*
  • Kristina je mladá hezká taky má hezký úsměv ale nenahradí českou Marlyn Monroe Lucku Borhyovou básník a malíř Přemík Švecík
  • Lucka Borhyová je jako nádhérná hvězdička na večerní letní obloze když moře na tv Nova spí,její je hodně těžké popsat, jen benjamínek může o ženě říct že vypadá jako autobus protože nemá s ženami žádné skušenosti, vždyt já mít takovou krásku doma tak jí za žádnou jinou neviměním. *14* *14* *14*
  • Lucka Borhyová at je těhotná poprvé či po druhé pořád je krásná, jeto sluníčko a palma libezná když moře spí tv Nova *14* *14* *14*
  • básník a malíř Přemík,Lucka Borhyová je naše česká Marlyn Monroe má úsměv jako nejkrásnější a nejcenější šperk,oči má jako blankytná letní obloha její blondaté vlasy jsou jako sluneční paprsky jeto naše sluníčko
  • Cože? Jí je jenom 36? A já myslela, že 45! Minimálně.
  • Všechno nejlepší k narozeninám!
  • Všechno nejlepší *3* *4*
  • LuckaSaturova10
    Všechno nejlepší Lucko

    já se jmenuju taky Lucie
  • kirushka97
    Všechno nejlepší :) :)
  • lucka borhyová je dobrá *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *5* *5* *5*
  • je hezká čeká další dítě a vipadá moc hezky že jí asi každej má rád a*3* *14*
  • dobtý standard.jsou i lepší.
  • Vždy usměvavá *3* *4*
  • Mas pravdu je to pí.a
  • mám jí ráda je hezká akorát chodí hodně s mladšími ale to je jedno stejně jí mám moc ráda *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • náhodou je to synpaticka a hezka holčina a náhodou jim to yoboum moc sluší takže nikoho neurážejte když stejně neváte kdo vlastne licka je *3*
  • jsem prostě na holky
  • miluji vás jste sexi kost pošlete svojí fotku jak jste nahá
  • lucinko všecko nejlepší k vašemu svátku vaše fanynka krista

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit