Přejít na výpis diskuzí

Lucie Šafářová

OSOBNOST 24.4.2007 
41 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Lucko.
    Buď taková jaka jsi,a vykašly se na ostatní.Držím ti palce a hodně zdraví.P.S.jsi pěkná baba(žena).
  • Lucko bylas skvela. Priste ty Italky porazis *3*
  • Znáte tuhle tenisovou hru? Je výborná a k tomu online a zdarma!! http://s1.tennisduel.com/r87141
  • gratuluji k postupu do třetího kola v US Open.Doufám že se vám bude dařit.
  • Děkujeme za 1.bod ve fed cupu *14*
  • vše nejlepší o příštím víkendu ve fed cupu *3*
  • Hih.. :) Máme stejné jméno.. *3* Ale opravdu jenom to jméno.. :) Terda i přijmení.. :D skvělá tenistka.. :)
  • Lucko jsi super co jsi predvedla v Dauha nadhera PS JINAK VSE NEJLEPSI K NAROZENINAM drive jsem nemohl mnel jsem rozbity pocitac verim ze budes jeste lepsi
  • Výhra Lucky nad Wozniacki v Dauhá, nádhera, a dnes ještě zářez Kuzněcové! Lucie má den - všichni čumí, jak ten tenis umí!! TOP 10 - rozhodně, TOP 5 - proč ne! Diváka ale mrzí ty výkyvy! Je to, zdá se, o sebevědomí. Dovolím si v dalším textu tykat mladé, sympatické dámě a obracet se tak na Tebe, Lucko. Jsem Tvůj fanoušek, tedy muž středního věku. Omlouvám se, ale vykání mě přijde příliš studené, vzhledem k té radosti, kterou mně umíš svým tenisem dát a určitě tisícům dalších fanoušků. Tak bych tě chtěl, Lucko, poprosit za sebe a podobné fanoušky, prosím Tě, buď sebevědomá!! Ty jsi jednou z mála hráček, která umí hrát opravdu nejlepší světový tenis a svojí hrou můžeš porazit jakoukoliv soupeřku, JAKOUKOLIV!! To teď každý viděl - diváci, soupeřky, odborníci! Jen abys to viděla také ty sama! Abys to nezapomněla! V hlavě bys měla mít jedinou myšlenku - chci jít do desítky, patří tam!! Vždyť proto to hraješ!! Přeji ti k tomu jen hodně štěstí!! matislav
  • Šafářová Lucie je fyziognomií...vítězný typ,jak někdejší němka Gráfová,...to,co jí evidentně chybí,...je soustředěnost v tenise na sebe samu,...a najít v sobě dostatek "nenávisti" k soupeřce,...to,co předvedla s Radwaňskou,...je jen část její možností,ničit soupeřky.Lucie má dávno na to,...být v top 10.I výš.Jen,jestli to fakt chce,...??? *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit