Přejít na výpis diskuzí

Lucy Griffiths

OSOBNOST 15.1.2008 
49 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lucy je nejhezčí!

    Lucy je prostě *14* Nejhezčí holka *14* na celým světě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *4* *4* *4* *14* *14* *14* *14* *14*
  • krása

    Lucy Lucy *14* *14* *14* *14*
  • Hrozba č.2

    A jestli tady uvidim někoho kdo tu bude psát něco sprostýho nebo nějaky blbosti o Lucy Griffiths tak schytá.......... *5* *16* *16* *5*
  • Jen pro vaši informaci

    tak opravdu třetí série se právě natáčí, a nikdo si není jistý jestli opravdu mariana umřela. I sama lucy nepřímo potvrdila že by se měla vrátit.
    • Re: Jen pro vaši informaci

      Ovšem v nějakém nedávném rozhovoru s Richardem Armitagem alias Gisbornem jsem četla, že tak úplně nepřijal rozhodnutí autorů nechat Marian na konci druhé řady umřít...Ale taky jsem narazila na informaci, že "Lucy už podepsala smlouvu na třetí řadu", takže těžko říct. Tipuju,že se tam objeví v Gisbornových snech a výčitkách...nechme se překvapit! Teď by měla natáčet něco úplně jiného než RH, už si ale nepamatuju, co to bylo, když tak si to dohledejte na www.robinhood2006.com - je tam odkaz.
  • R

    Prostě LUCY je nejhezčí ženská na světě ja bych byl taky nejradši Robinem (Jonasem) a zabil bych gisbrona aby LUCY žila mám jí rád od 8 let ji muluju...a chci aby bylave 3 řadě jinak to bude nuda.... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Mmm

    Moc pěkná holka nejradši bych ji...:Dto si domyslete:)
  • krása

    Luci je nejhezčí ze všech holek (žen). *14* *14*
  • LG je opravdu kráska

    žádná vyzáblina, ale podle mě se v RH series vzhledově víc hodí k Richardu Armitagovi, alias Gisbornovi, a to - jak určitě víte - je mezi nima celých 16 let rozdíl! a Guy ji opravdu na konci druhé řady probodne, bohužel, ale LG už ve třetí řadě RH hrát nechtěla...škoda..
    • Re: LG je opravdu kráska

      To bude ještě nějaká třetí série?????bez lady marian??coože!!trochu blbost nebo ne?Mslím že 3 serie nebude
      • Re: Re: LG je opravdu kráska

        Třetí řada se právě začíná natáčet v Maďarsku.Jako asi většině, i mně je záhadou, o čem bude, když polovinou úspěchu doposud bylo rozvíjení vztahu Marian a Guye. No, aspoň že zůstal Ricky Armitage...Ale výrazná ženská postava tam bude chybět, pokud autoři nevymysleli jinou.BBC to má vysílat ještě letos.
        • Re: Re: Re: LG je opravdu kráska

          řekla bych že se Lucy hodí spíš k Jonasovi než Richardovi. On je na ni až příliš starý. No ale kažkd má jiný názor.
          • Re: Re: Re: Re: LG je opravdu kráska

            Přesně tak, je to jen otázka názoru. Mně se zdál oproti ní starý jen jednou, až v úplně posledním díle 2.řady (čili to na ČT1 zatím nebylo): bylo to ve scéně, kdy Marian takřka vlastním tělem brání zraněného krále Richarda, kterého chce Guy dorazit mečem. Ona je ale neozbrojená, takže před ním jen couvá, vysmívá se mu a nakonec mu řekne, že miluje Hooda.No a Guyovi jakoby to všecko dojde v jediné vteřině v celé hrůze - že ona mu opravdu celou dobu lhala a hrála si s jeho city...a tady je mezi nima ten věkový rozdíl najednou strašně vidět, aspoň podle mě: ona vysmátá krásná mladá holka, on zlomený, unavený a zoufalý chlap,co nakonec bohužel udělá zoufalý čin...no, škoda...
            • Re: Re: Re: Re: Re: LG je opravdu kráska

              já už jsem tu scénu taky viděla ale v angličtině.
  • docela

    no tak mě se osobně moc nelíbí ten robin hood jako není to špatné je to celkem zabavné ale je to nerealné a je to pitomina
    a ona taky není nějak krasná jako lady marian. *7*
    • Re: docela

      když se ti ten serial nelíbí tak se na nej nekoukej! *8*
    • Re: docela

      no a co?? *16* *16*
      • Re: Re: docela

        No a nic.Jen konstatuji můj nazor
        • Re: Re: Re: docela

          no tak to je pěkně blbí názor. Takové názory s nech rači pro sebe *16* *16* *8* *10* *8*
          • Re: Re: Re: Re: docela

            no když už tak se píše blbý nazory nauč se češtinu..a své názory říkat můžu protože k tomu ty diskuze jsou.Jo ale tak když vám to vadí tak tu nebudu říkat nic. *10*
  • zajímavý

    jako já nechapuco se ti na tom seriálu nelíbí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit