Přejít na výpis diskuzí

Mariah Carey

OSOBNOST 31.12.2006 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dianna114
    *14*
  • helenkaaa

    yeah

    noto čučim, sme se s mámou štěkaly, kdy se mariah narodila, jestli rok 69, nebo 70 a ted koukam a rikam tak 69 teda a.... ty vole mě jebne 27. března... to mam ppřece narozky já... *14*
  • je dobra

    mariah je dobra zpevacka me se strasne od ni libi pisnicka obsessed ta je uplne dobra *4*
    • anyxx

      Re: je dobra

      si snad z padla z marsu ne?song obsessed je TRAPNEJ!!!píča to je stará a jk paradovala eminema to mě fkt nasrala-v tom songu zpívá: proč říkáš že sme se spolu vyspali(nebo tk něco) Em by se jí nedotk ani klackem!!!! *14*
  • _t_e_r_u_s_k_a_

    *

    Nejkrásnější ona <3
  • anka6959

    mariah

    ja nevím proč ji urážíte je to podle mě jedna z nejlepšícd zpěvaček na světě ona toho tolik dokázala a mam ji stršně ráda ale neměla byse tolik předvádět a vtom klipu obsessed je skvělá a ten eminem teda stoho nadělá vždyt tam nikoho neparoduje a animu tam není podobná vždyt tam má vousy *4* *13* *4* *15*
    • Re: mariah

      neměla by se předvádět? :D tys asi neslyšel jak jí v těch svým rapech častoval co? :D
      • Re: Re: mariah

        KAZDY MA SVUJ NAZOR A NIKDO VAM HO NEBERE JA BYCH REKLA ZE SE NEPREDVADI...ASI ZAVIDITE ZE TAKHLE NEDOPADNETE KOMENTOVANIM NIC NEZISKATE TAKZE ASI SMULA...... JE TO NEJLEPSI ZPEVACKA KTEROU JSEM KDY SLYSELA CAU *3* *3* *3* *3* *10* *16*
  • krásná

    mariah vyppadá líp jak kdejaká dvacítka...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit