Přejít na výpis diskuzí

Marta Jandová

OSOBNOST 21.11.2007 
804 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Jandová

    Hm, tak tohle celý svědčí o tvé inteligenci. A jo, vždyť ty žádnou nemáš, sorry, je mi tě docela líto
  • smiley13

    Jandová

    Je to píča každého by na té superstár akorát urážela a pomlouvala!!!!! *16* *16* Už ani neví jak na sebe upoutat pozornost a proto každému musí říct že má právě menzes!!!! *3* No to je ale ponižování!!!!!!!!! *1* *1* No jo co víc dodat každej nezdědil umění zpívat po tatínkovi!!!!! *1* *1* *1* *1* A navíc byla jsem na Moně Lise!!!!! NIC MOC!!!!= HLAVNÍ ROLE MARTA JANDOVÁ!!!!!!! *5* *9* *16* *1* *1*
  • didlousek

    Martička

    Od té doby co je Martička v superstar ( což se supr) nic nihyho me nebavi ... a jeji pisničky no co dodat lepší neznám ... poslouchám je celej den.. *3*
  • didlousek

    Re: MJ

    To není pocit ae pravda ...
  • didlousek

    Re: nwm

    To neni pravda tos asi neslysel ani jednu pisničku. Je upa supr ... jak se tomu říká?? závist že?? *15*
  • Re: nwm

    No a tebe štve, že ho nemáš, viď?
  • dofman5

    nwm

    jde o ni slyšet jenom protože ma slavnýho tatíka
  • didlousek

    Re: ???

    no a taky proto ona ve svych letech nevypada jak ostatni v jejim veku (nic ve zlym ona je mlada) ... a proto ty bys vypadala jak stara baba (nic ve zlym ) *3*
  • didlousek

    Re: Re: Re: Mj

    aspon není nuda ...
  • e.b.p.m

    zajímalo by mě

    zajímalo by mě jestli jsou texty Die Happy pravdivé např:

    Coming home
    Got the world in my pocket
    I´ll never let it go
    I´m coming home
    To the place where I started
    Why didi it take so long

    bylo by dobré kdyby ano,Česko by konečné mohlo mít velmi dobrou rockovou zpěvačku..
  • didlousek

    Re: ???

    Aspon to tam oživí bez ní je tam jaksi nuda ( at je jako je )
  • MArtička

    martička je upe super driv sem ji moc neznal ale ted co je v tý ČSS sem si ji zamiloval je nadherna, ma krasnej usmev hezky se obleka proste je uzasna mam ji rad *5*
  • vilsy

    ahojky

    marta je fakt supr
  • Re: :D

    *3*
  • luciq-dc

    :D

    tato poslední fotka se mi moc líbí..:D je taková fešná:D

    http://foto.osobnosti. cz/marta-jandova-385232
  • lucka1995

    marta :-)

    *1* marta je fakticky suprová zpěvačka v superstar je nejlepší:-):-):-) *1* *1*
  • Re: The Best

    Jupíííí, za chvíli nám to zase začne. Už se nemůžu dočkat *15*
  • Re: Re: marta

    To je přesný. Jsem na tom úplně stejně. A slyšela jsi to cd VI. Super. Pěkný písničky jsou tam všechny, ale nejhezčí je You´ll never know a potom ještě Frozen Tears.
  • katusshqa1

    Re: marta

    To jo.. Když jsem jí slyšela poprvý to bylo už nevím kde někde v televizi... Vystupovala tam s tatínkem..No tak jsem jí zase tak moc nebrala, ale až když se pak oběvila v superstar tak jsem se po ní začala tak trochu schánět..
    A když jsem si jí pak poslechla s Die happy tak jsem se dala na rock.. Fákt super zpěvačka ;)...
  • e.b.p.m

    marta

    Marta je fakt suprová zpěvačka, má skělej hlas *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit