Přejít na výpis diskuzí

Marta Vančurová

OSOBNOST 5.3.2008 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Setkal jsem se na narozky s Vlastimilem Harapesem.

    Před více jak měsícem jsem se setkal s Vlastimilem Harapesem a ukazoval jsem mu občanku, že mám stejný den narození jako bývalá je první žena. A on pak zdělil mě o Vašem dnu narození.
    Marto, přeji Vám hodně zdraví. Kamil z Ústí nad Labem.
    *4* *4* *4*
    • Re: Setkal jsem se na narozky s Vlastimilem Harapesem.

      Čeština je krásný jazyk,ale těžký. Vidím,že Vám dělá také problémy,hlavně asi,kde se píše s a kde z. Nepíše se zdělil,ale sdělil. To jen na okraj.Je nás víc,kdo s tím má problémy.Neberte to jako urážku.
  • Marta Vančurová

    Milá paní Marto
    Blahopřeji k dnešním narozeninám
    Přeji Vám hodně štěstí,zdraví a ve Vaší profesi hodně zdaru. *4*
  • Dnes večer jsem viděla pořad Čt-Neobyčejné životy.Nádherný zážitek.Mám Vás Marto dlouhá léta moc ráda,Vaše filmové role-jste úžasná.Přeji Vám hodně zdraví a pohodu v životě.
    • Souhlasim a též přeji vśe nejlepší.
    • Paní Marto včera se mi taky moc líbil pořad Neobyčejné životy,díval jsem se jen proto,že byl věnovaný Vám,patříte k mým nejoblíbenějším herečkám.Přeji Vám hlavně hodně zdraví a štěstí. Vlastik Kunovice
  • Děkuji mnohokrát za vyfotografování.

    Děkuji mnohokrát za vyfotografování s Martou Vančurovou dnes před divadlem Ungelt v Praze. Přeji Vám Marto moc zdraví. Kamil *4* *4* *4*
  • Zpívánky

    Nejkrásnější česká lidová písnička...
    ..
    Děkuji Vám Marto Vančurová.
    ..
    Přeji hodně radosti a lásky a hlavně toho zdravíčka !

    ..Hezký den a na shledanou..

    kdyby byly černé oči nespaly, nespaly
    byly by tu HolUBIČKU dostaly
    ..
    Ahojky Vladislav Chudoba z Moravy
  • Paní Marto, přeji Vám hlavně hodně zdraví, patříte k mým nejoblíbenějším herečkám, jste krásná a sympatická. Viděl jsem Vás v mnoha filmech.Když jsem byl jednou v Praze na dovolené, byl jsem ubytován v hotelu v Malešicích, kousek od Vašeho bytu.Vlastik
  • V časopisu Retro byla reportáž o paní Vančurové. Je to jedna z mých nejoblíbenějších hereček a taky jedna z nehezčích. Vlastik
  • Paní Marto,hodně ZDRAVÍ a štěstí k Vašim dnešním narozeninám přeje Vlastik
  • Paní Marto,veselé Vánoce a hodně zdraví a štěstí v novém roce! Vlastik
  • Paní Marto,koupil jsem si DVD Jáchyme hoď ho do stroje. Po té sametové revoluci se už není čemu zasmát, přitom komunisty jsem rád neměl. Mám rád všechny filmy, ve kterých hrajete.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit