Přejít na výpis diskuzí

Martin Harich

OSOBNOST 28.3.2011 
269 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • piňák vs harich

    proboha jak může někdo vypustit takový blábol že to dítě předvádí lepší výkonny než předváděl piňák , to že mu dívenky v pubertě papkají úsměv nemá nic dočinění s tím jak zpívá
    • Re: piňák vs harich

      hele když se ti Martin ♥ nelíbí tak to nekomentuj jo? buď tak laskavej *16* *8*
      • klaruska44

        Re: Re: piňák vs harich

        Milá slečno,
        když člověk nemá rád Haricha, ztrácí tím automaticky možnost přidat příspěvek do této diskuze? Zapomínáš na svobodu slova. Každý může vyjádřit svůj názor. Taky nemám Haricha ráda. A co s tím uděláš? Zakážeš mi to sem psát? :)
        • Re: Re: Re: piňák vs harich

          přesně. mluvíš mi z duše *14*
          • anetka

            matko ja ta milujem si moj stááár
      • Re: Re: piňák vs harich

        by to nemohl komentovat co jsou to za nesmyslné řeči (navíc kdo to sledoval a má trochu v hlavě , musí mu dát za pravdu) neutočí na něj tak o co jde ? nárok na názor má každý tím spíš když je k věci
  • janishka01

    Ubohosť..!!

    Úprimne ...? Ti ktorí sem píšu, že nevie spievať, lebo že je len pobláznený pubertiak a podobné kecy, by sa nad sebou mohli zamyslieť, pretože úplne ide vidieť že z nich hovorí iba ZÁVISŤ ...!!! Martin talent má a to veľký, vo svojom veku píše vlastné pesničky, má svoju kapelu, tak keby nevedel spievať a nemal talent, neviem, neviem či by na tom bol tak ako dneska ...!!! A ešte niečo, neviem prečo ho tu súdite, keď poznáte iba teho Martina z televízie a neviete aký je v skutočnosti dobrý a milý človek ..!!!!
    • Re: Ubohosť..!!

      jestli ho znáš osobně, tak to teda velká závist z mé strany ;), protože jestli je to doopravdy tak milý a skromný člověk, jakého znám z televize, pak je opravdu výhra ho považovat za přítele.
  • vzhled vs. zpěv

    Po přečtení příspěvků na této stránce a po shlédnutí jednoho z dílů Superstar, kde zmalované puberťačky plakaly a hroutily se nad možným vypadnutím Martina, jsem dospěla k názoru, že téměř nikdo starší 20ti let nemá z Haricha orgasmy a promočené kalhotky, jako věková skupina dívčího pohlaví ve věku 13-18 let. Naopak, ti starší ho mají v prdeli a fandí někomu, koho hodnotí podle skutečných pěveckých kvalit, ne podle očí, úsměvu, vlasů, nebo podle toho, že "ho prostě mocinky milují". Neříkám, že má Harich hudební hluch nebo podobně - zpívat umí, i když je ještě co dohánět. Ale ruku na srdce, -náctileté, která z vás ho opravdu miluje kvůli jeho zpívání? :)
    • Re: vzhled vs. zpěv

      Lucko, máš pravdu. Ale to asi víš *1* Sice mi vůbec nevadí, zpívat umí, i když, jak i ty říkáš, má co dohánět, ale jsou tam lepší. Gabriela Gunčíková je pro většinu lidí jasná favoritka, Lukáš Adamec taky. Podle mě mají všechno, co má správná Superstar mít a když zpívají, skoro tam není slyšet žádné falešné zaškobrtnutí, které u Haricha prostě slyším *15* Ale nikomu neberu to, že mu nemá fandit. Jen je trochu přehnané, že ty fanynky v televizi ječí, jako by jim šlo o život, a omdlívají jedna za druhou. Trochu moc...
  • Uzasny :***

    Je uzasny...A tie jeho oči su nahodou roztomile :D *15* *15* *15*
    • susiena

      Re: Uzasny :***

      jeho oči sú najkrajšie na svete *14*
  • néé myslímsi že Harich bude legenda !!
  • on hrozne hezky zpíva hlavne pisnička nezvestna je hezka a on je celej hezkej :* :D *14*
  • skih

    ahoj čaww

    on je tak hnusnej, až je hezkej...a zpívá tak nechutně až překrásně...:))
    • aaandy

      Re: ahoj čaww

      :D :D :D :D :D
  • Nechápu

    Absolutně nepochopím, proč sem někdo píše takový hnusný přízpěvky.. tak jako když už se vám někdo nelíbí.. tak si ho prostě nevšímejte to je to tak těžký?? Co vám udělal?? dělá jenom to co má rád.. tak proč ho odsuzujete?? taky absolutně nepochopím co vám vlastně udělal Justin Bieber.. Proč mu všichni nadavají?? je to jenom člověk jako každý z nás.. navíc zpívají dobře oba dva.. tak když už si chcete nadávat tak to hnedka nemusíte všude psát.. pochybuju, že to tady všechny zajímá, že se vám nelíbí jak zpívá Martin... prostě každýmu se líbí něco jinýho.. Mě se taky třeba nelíbí Tokio Hotel a komentuju to někde?? ne, to už je radši ignoruju a nepíšu o nich něco hnusnýho jako hodně lidí...
    • martinaluzna
      s tebou suhlasim newiem preco tu niekto pise ze je deb.. a podobne sice ja osobne mam radsej crissa angela ale nepisem tu ze harich je kok.. a tak takze sa kludnite hej?
    • Re: Nechápu

      Přesně,
  • Holky mě se to aspon líbí jeho spěf..i když je to slovák *14* *14* *14* *14* *15* *15* *15* *4* *14* *3*
  • nechápu vás

    Můžete mi vysvětlit proč Martina srovnáváte s Biebrem? Jen kvůli tomu,že je skoro stejně starej jak Justin a má hodně fanynek? Tak to jste dost ubozí..Martin je jinej,lepší než Bieber...bože slyšeli jste ty rozdíly v hlase? Justin má hlas jako kdyby ho s prominutím tahali za koule,ale Harich má mnohem lepší a taky hlubší a mužnější hlas než Bieber. Má dobře našlápnuto ..Přeji mu hodně úspěchů v hudbě i osobním životě..:) Good luck ;)
    • A můžeš mi vysvětlit proč tu urážíš Justina ?? Jsi tak ubohá !! Taky mám ráda Haricha ... ae Justina takhle urážet !. .. to je ubohý .. a navíc jeho Hlas je hezčí než Harichovo !!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit