Přejít na výpis diskuzí

Martin Kraus

OSOBNOST 3.1.2009 
178 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj,sem celkem hezkej.Ale chci říct že se strašně moc líbíš mý BFF
  • Každý pondělí a středu koukám na tebe cysty domů. Moc se mi líbíš. Jsi můj první oblíbení herec. *14* *3*
  • Nechapu, jak muzete hrat s Lindou Rybovou syna a matku. Koho to napadlo? Neni treba se divat na data narozeni, jste jak vrstevnici!!
  • Já jsem dokonalá a pořád mi píšou kluci ze třídy jestli s nima nebudu chodit a vy mi nebudete rozkazovat nemáte na to právo!!!!a Martin Kraus je dokonalej a vyděli jste ten komentář (trapnej) od Belly jo je to moje nej kámoška a vážně se jmenuje Bella je hodná a ten komentář od Belly je na profilu Kristen Stewart prej nevíte co se s Kristen děje napište mi to tam děkuji trapné přečtěte si to a uvidíte no svět je jinej. Já vím že je to troufalost vás pobízet po to co hnusného jsem tu napsala OMLOUVÁM SE !!!! *9* *2* *2* Ale na ten komentář u Kristen Stewart od Belly se prosím koukněte A mMOOOOOOOOOOOOC se omlouvám:peta14,jojo a Lucy a jojo není trapné jméno je supr *1* *1*
    • Asi ve škole nedáváš moc pozor a místo učení sleduješ seriály-zaměř se víc na gramatiku,aby jsi psala bez hrubek! Tvé sebevědomí je spíš než sebevědomí dost drzosti!
    • Ty jsi dokonalá? O.o ....nevím jestli jsi až mooooooc sebestřední...stále je to lepší než být pesimista,promiň,ale to ti píšou JEN ze třídy? Tak to nejsi moc dokonalá ...!přestaň se tady prosím vychvalovat,nikdo na to neni zvědavej:D *12*
    • promiň,sice tě neznám osobně,ale i tak si myslím,že nějakou chybičku určitě máš,protože nikdo!!!není dokonalej!!!Klukům se líbit můžeš,ale to neznamená že jsi nej nej,takových holek je.Ale je dobrý že jsi tak sebevědomá,to ti i závidím:-D Můžu se zeptat kolik ti je let? A jinak Martin Kraus je dobrej herec a pěknej kluk,ale i on má chybičky,chápeš?!
      • Vim jsem si delala jenom sranduu ja mam tooolik chyb ze bychom je nespocitali. Jsem v pohode nejsem dokonala vlastne mam spousty chyb.
  • ahoj martine já jsem šárka šturcová moje sestra má kluka a ten se jmenuje jirka a jirka říkal že až pojede do prahy tak mi dá tvuj podpis mam tě moc ráda vždy si byl pro mně oblýbený herec jsi krásný a nejlepší tak se mněj hezky aněkdy když budeš mít čas přijed do ostravy tak papapa *15* *4* *2*
  • Ahoj,si dokonalej herec:D má tě střašně ráda.Každý pondělí a středu koukám na cesty domů.si ůžasnej *3* *4*
  • ahoj jsem tvoje velká fanynka a chtěla bych se tě zeptat kdy neboli kde budeš mít autogramy odepiš mi prosím předem děkuji. :)
    PS:Jsi úžasný a moc tě mám ráda jsi skvělý herec *1* *2* *15* *14* *14*
  • Milí Martine,Ještě jednou vám děkuji za společné foto které se uskutečnilo dne 4.4 po představeni CIrana,prosím odpovězte, jste skvělí herec mám vás ráda a držím palce.
  • Velmi dobrý herec, sympatický muž a navíc moje krevní skupina. Budu se těšit na další filmy právě s ním. V cestách domů je fakt výborný. Zdraví Mikulda
  • anizhor
    Milý Martine i já si dovoluji blahopřát všechno jen to nejlepší k narozeninám,hlavně pevné zdraví,pohodu a radost v přírodě s láskou přeje a za krásné ztvárnění roli děkuje Ani.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit