Přejít na výpis diskuzí

Martin Maxa

OSOBNOST 31.12.2006 
138 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Martin je úžasný člověk...

    Vlastně nechápu všechny ty zamindrákované jedince,kteří si nedokáží stanovit meze slušného chování a píší nesmysly a pravopisnými chybami,vraťte se do školních lavic a kromě jazyka českého si přiberte pár lekcí slušného chování....ne,nebojte..nebudu mávat praporem morálky,jen být vámi,navštěvovala bych jiné internetové stránky a neurážela bych člověka,kterého je třeba si vážit - mužů Martinových kvalit je v naší společnosti poskromnu..pokud si pánové sáhnete do svědomí,zjistíte,že za vašimi urážkami je ukrytá jen a jen závist..jak smutné ...Víte každá jeho písnička má určitý podtext..žádná z nich není jen lacinou dovářkou komerčních cd...ale vám je to těžké vysvětlovat...zřejmě nechápete,že jeho písničky dokáží pohladit kdejakou duši...a to si myslím,že Martin chtěl..aby se jeho písně dostali k lidem,kteří je ocení a vy všichni jeho zarputilí antifandové poslouchejte svůj vyhraněný styl a zbytečně neurážejte člověka,který si určitě nezaslouží být terčem vašeho posměchu...P.S.:možná by měl každý z vás zapracovat na svém egu a fyzické schránce...VE ZDRAVÉM TĚLE - ZDRAVÝ DUCH...možná si pak na můj vzkaz vzpomenete a uznáte,že vaše vzkazy byly stupidním projevem žárlivosti...posilte své EGO,dokažte alespoň z poloviny toho čeho on....a věřte...Martinovi o hvězdnou slávu určitě nešlo...
  • nezávidˇte

    hele, nezávídíte? Vy co o MM píšete takové pitomosti a urážky na jeho adresu? No a co, že nemá koncerty v každém druhém městě a nenosí značkové hadry! On snad ani netouží být nejlepší! Jen skládá písničky a dělí se s nimi i s ostatními a třeba ho jen náhodou někdo vyštrachal a vyved na veřejnost.Dal mu možnost se projevit a on to udělal.Vy byjste odmítli?A já myslím že se celkem drží i když není zrovna "star".Kolik je takových co se přes noc stanou idolama a pak jak vydají pár písniček už se je nedá ani poslouchat a pak se nenápadně stratí ze scény??MM se drží už nějaký čas a na rozdíl od jiných ke své kariéře přistupuje střízlivě. A zavídíte mu ty ženské co mu sami lezou do postele?? Však to je sen každého chlapa!! Horší je, je odmítat.HAHA *3*
    • Re: nezávidˇte

      Tvoje zhodnocení nemá chybu!Mluvíš mi z duše.Pro mnoho lidí je totiž mnohem jednodušší a taky pohodlnější závidět a kritizovat než se vlastním přičiněním dostat někam výš...Bohužel závist je vskutku nesmrtelná! *13*
  • Web

    Pro příznivce Martina Maxy jsem vytvořila neoficiální fanouškovský web na adrese: http://www.simbi.estranky.cz/ Doufám, že se vám bude líbit.*4*
    • Re: Web

      je bezva *3* *3* *4* *8* *4* *7* *14* *3*
  • Martina Maxu

    Svého muže jsem naučila poslouchat Martina Maxu,ale nebylo to zas tak těžké.Musel uznat,že má pěkné písničky a to on má rád.Inklinuje víc k folku,ale Martinovo styl je tomu podobný.Někdy se tady sprostejm kecům smějem,někdy máme vzteka,ale co s blbama? Fandíme Martinovi a přejem mu aby si toho nevšímal a měl se báječně.Nové Cd očekáváme s napětím,chystá se nové?Fanouškům páček!..Toho Cohena taky neznám,ale ta Bruce vedle mě navnadila...Dylana si pustím,až domů dorazím.Ještě dvě h...Pá
  • Některým !

    .....Plemeno zmijí: Jak může být vaše řeč dobrá, když jste zlí? Čím srdce přetéká, to ústa mluví......Neb obrostlo tukem srdce lidu, ušima nedoslýchají a oči zavřeli......kniha knih.....
  • tak ten

    se nechyta nikde ani u nas v olmiku,sorac je mimo mainstreem,pro reklamu na ciga by byl vhodny,hohohoho nebo trenky! hoho
  • mija234568

    SEXY....

    ...JAKO JEDEN Z MÁLA !! *15*
  • ujišťuji vás

    V praze se Maxa nechytá,o tom vás ujišťuji.Je to venkovan,který nebyl nikdy trendy,pouze na chvíli vyplnil škvíru mezi znamenitými hudebníky.Venkovanům jeho lkaní postačí a na zvedání svýho sebevědomí má fanatismus jednoduchejch venkovanek,viz dole.
  • VZKAZ

    Asi před 14 dny jsem měla puštěné rádio Čas a přímo tam volala nějaká Hanička (nejspíš babičkovského věku) a vzkazovala Martinu Maxovi,že ho miluje a že má zarámované nějaké jeho fotky,pak že má velké červené srdce s ním apod.Žadonila,aby se jí ozval.Kdo můžete,tak mu tu žádost předejte,aby jí mohl Maxa potěšit a ozvat se jí..Ta nezastíraná náklonnost mě samozřejmě rozesmála,ale ta paní byla moc dojemná.Tak mu snad někdo poví o jeho roztomilé fanynce!..Já zrovna tak velmi ráda naslouchám zpěvu pana Maxy,proto mu přeju hodně pěkných písní a věrných fanoušků!!!!!!!!(všadypřítomnou vulgaritu přehlížet!)
  • Emilce!

    Tak ti pěkně děkuju za uznání děvčico.Jsu z toho celá zfanrnělé,ale nabízím ti ve vší počestnosti,aby si se ozvala na tentok e-mail a já tě klidně pozvu na nějakou párty.Hodíme hlavně řečisko a tu knihu až přečtu,tož ti povím.Příště na písmenkách nelpi,děvčico.Taky se loučím písní-Suzana,lalalalala

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit