Přejít na výpis diskuzí

Martina Stoessel

OSOBNOST 20.11.2013 
4131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • COŽE !!! JÍ JE JENOM 16!!!!!!!!!!
  • No Tomas Je Hnůsny Vůbec S K Violettě Nehodí Spíš se K Hodí k Ludmile a Violetta K Leonovyyy *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • naozaj urcite chodi z jorgem blankom
    *4*
  • Violetta a Tomas se k sobě hodí a mám je oba dva ráda jsem jejich FANYNKA
    *1* *15* *3* *14* *4*
  • Souhlasim jsou krasny par kdyz vidim leona furt o nem mluvim
  • Sice nezaslouží ale je mnohem lepší alespoň neopustí violettu a když se ti leon nelibi a libi se ti tomas taky nebudu nadavat tem co maj radi leona nejsem tak sebestredna myslim i na ostatni ne jen na sebe ten kdo si to cet tak mu to muselo bejt lito i kvuli tomu jak jsme na sebe ted vsichni zli fuj ze se nestydite
  • Tak s kým teda chodí? *14*
  • Violetta
    Úplně jsem koukala, když Tomás není Pablo Espinosa ale Pablo Espinisa Doncel..


    Pablo chodí s Martinou S.! *6* *6* *6*
  • Tento serial bol pre mna naj ale ked odysiel tomas je to onicom nemam rad leona.Keby nebola violetta pri tomasovi tomas nevie hrat na gitare leon je falosny blb nemam ho rad tomas je naj a ked odisiel tomas tak tento serial je pre mna nic us je tam normalna len angie a violetta us som skoncil stymto serialom *16* ...a neviem neviem ako mozete byt taky sprepacenim idyoti leon si ju nezasluzi papa *10*
  • hodila by se k Jorge Blanco
    *4*
  • nebude tam gregorio ale diego *10*
  • Já nwm jak je to možný ale Violetta je jako já. Táta o mě má taky přehnaný strach. Všichni mi namlouvají ať se věnuji hudbě, že mám úžasný hlas. Miluji seriál Violetta.!!!!! Minulý příspěvek je pravdivý prostě ti co píši ty ošklivé příspěvky jí jen ji závidí!!!!!
  • Vy co píšete škaredé příspěvky tak jí prostě jen závidíte.
  • Ale Jorge-Lion je hezčí než v serialu Violetta

    škoda že jde pryč Tomás,ale bude tam Gregorio (místo něho) ;)
  • Hej zdar lidi je boží,ale třeba někomu se nelíbí a někomu líbí! *3* *3* *3*
  • martina ma na lepšieho ako pablo viac sa ku nej hodi jorge blanco *16*
  • nějak ten seriál prožíváš a pokud lidi srovnáváš na úrovně tak se chováš jako ludmila *5*
  • Jorge Blanco chodí s Martinou Stoessel ??? rozkošné *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* přeju jim to
  • Hola me encanta nombre de la película Aneta Violetta Este es mi show mislím vida sólo para ti martino Stoessel si viviera en España, ahh sí *13* *9* *8* *14* *5* *6* *7*
  • jaký film? *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit