Přejít na výpis diskuzí

Matthew Gray Gubler

OSOBNOST 20.6.2007 
44 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jeho přítelkyně...

    pro ty co chtějí vědět jestli je gay, má přítelkyni atd. tak už asi 2 nebo 3 roky chodi s o 6 let mladší herečkou Kat Dennings(a ohromně jim to spolu sluší)...
    takže bohužel můžeme stále jen dále snít... *4*
  • ...

    ss
  • intoska

    Matthew

    má krásné oči... *14*
  • intoska

    minds

    Víte proč nikdy nejsou v myšlenkách zločince komáři?Protože mají REIDA! *15* *15* *15* *15* *15*
    • Re: minds

      tojo *1* *1*
    • Re: minds

      Vtipné.... *1*
  • intoska

    reid

    on je EPT-extrémně pěkný týpek *3*
  • ach jo

    je uplne nejhezci na svete, jsem na tom uplne stejne jako monca. chtela byh ho videt na vlastni oci.miluju ho. moc *14* *14* *4* *14*
    • Re: ach jo

      Já ho taky milovala ale pak jsem potkala kluka svého života ale Matthew zůstal stále mým oblíbeným hercem! *4*
  • Monča

    Tohoto muže z celého svého srdíčka miluju, vím kde ted bydlí a právě v tomto roce bydlí se svým pejsekm a natáčí díly Myšlenek zločince, já tam asi za ním pojedu, kééž by mi bylo už 18 ale když je mi teprve 14 za chvíli 15 tak je to na prd, ale to, že ho miluju! To je svatá pravdička! Je opravdu nejhezčí a moje první láka, je můj životní sen a udělám proto cokoliv, abych se s ním spojila! *14*
    • Re: Monča

      já být dcera jeho přítelkině a je to super on být fakt dobrý DAD i když nevlastní.
    • Re: Monča

      sme na tom stejně *3*
  • princess.fione

    *IN LOVE*

    Miláček můj *14* Je tááák sladkej... Nesmí mi ujít jedinej díl s ním *1*
  • matthew

    Matthew je nejlepsí!!Aje to muj milášek *14* *14* *8* *8* gay to určitě neni.
  • moccc

    je nejlepsi na svete a je moc hezkej *14* *14* *14* *14* *14* *14* a to ze tady kecate ze je to kunda tak to vubec neni pravda tak bezte do pr... jo? *16*
    • Re: moccc

      je to kunda-to zanmená nejhezčí , prostě kus....a on je...příde mi takový zvláštní a hlavně má velký charisma.. *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit