Přejít na výpis diskuzí

Megan Fox

OSOBNOST 13.1.2007 
370 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: transformers

    Pro Buffi : Ne, že by Megan nechtěla v transformers hrát, já četla, že ji Michael Bay vyškrtnul ze scénaře, teď si nepamatuji důvod.
  • transformers

    Ahojky, někde jsem slyšela že Megan už nechce hrát v pokračování Transformers, je to pravda??? A newíte proč už tam nechce hrát?? Je to celkem škoda, já si myslím že jí ta role hodně sedla,slušelo jí to tam. Škoda mno :(
  • Líbačka megan fox

    Megan Fox je fakt kost a kdyby se někdo chtěl kouknout na její lesbickou scénu tak tady je v plné parádě http://www.sexcelebrit.cz/megan-fox /megan-fox-krasna-lesbicka-libaci-s cena
  • Re: pro angel15

    necti moc bulvaru leze ti to na mozek, a vubec nevis jak to je mezi Angelinou a Bradem proboha, znas snad Angelinu osobne,ze o ni tohleto tvrdis?bulvar napise nejakou nesmyslnost a potom to tak dopada,lidi jako ty se toho chytaj. nesud lidi kdyz je vubec neznas osobne ale jen z bulvaru,nebo ze sis nekde neco precetla,a takhle vznikaji drbyyy...
  • Re: Mno

    megan je takova kočka že na ní nikdo nema sem do ní zabouchlej až po uši *14* *14* *14* *14*
  • tfpdaa

    blog-soutěž

    Omlouvám se....došlo mi že vám to asi nic nenajde....tak koukněte sem http://ladyrohlik.blog.cz/ a vlevo jsou v rubrikách soutěže tak to dejte a je to tam
  • tfpdaa

    blog-soutěž

    Čau...mám blog a tak bych vás chtěla poprosit, udělala jsem tam soutěž...O nejlepší herečku/zpěvačku tak mě napadlo jestli by jste nechtěli zaslat foto jako s Meg nebo jestli máte někoho lepšího a já bych to přidala do blogu. Prosím, je to moje první soutěž ;)
    tady je odkaz....
    www.ladyrohlik.blog.cz/co-udelat- soutez

    A tam jsou i pokyny
  • Re: hhu

    S jejíma plastikama, bych to s tou přirozeností nepřeháněla... *1* Ale je nádherná...
  • leniicka.sk

    Megan

    Ona je prostě nádherná ... *4* na ni snad nikdo nemá .. a kdo říká že je hnusná a že ji nemá rád tak je to jedině závist... *4* jako vím, že skoro každý když je slavný tak z něj udělají uplně krásného člověka ale myslím si že ona to má přirozeně :-)
  • henkl2009

    Re: WTF???

    pravda *3*
  • henkl2009

    je výborná

    ona je prostě cool!!! ve filmu transformers jí to fakt šlo *3* *3*
  • Re: nový film

    jj taky jsem zvědavý .
  • mattyska

    umělá x přírodní

    No je hodně pěkná, ale nevim, mně se víc líbí taková ta míň umělá krása. Třeba Sarah Roemer se mi zdá o hodně hezčí. Ale to je asi individuální :)
  • Mno

    Je hezká. Ale já jsem hezčí. *1*
  • anka6959

    nový film

    Megan má novej film Passion Play kde hraje dívku jménem Lily která je držena v kleci a vystavována jako atrakce kvuli svým křídlům.No já ososbně jsem na ten film zvědavá už kvuli jejím křídlům.Ve filmu hraje Mickey Rourke a Bill Murray.
  • Re: Re: Re: Re: Meganin vzhled se mění

    Ať si herečky a zpěvačky plastiky dělaj ale když pak z toho má mít normální mladá holka trauma... když pak klukům vadí každý chloupek a každá "vada" (menší prsa, větší bříško atd...) jen proto, že to ňáká Megan s milionama plastik (což oni netuší) nemá, tak je to hnus! Potom má krásná ale prostě "nedokonalá" holka trauma a přijde si ošklivá! Protože ji ňákej debil řekl, že má moc malý prsa, nebo chlupatý ruce, nebo velkej zadek, nebo delší ukázováček než palec na noze, nebo ňákou podobnou píčovinu na který podle mě vůbec nezáleží (nikdo totiž nejsme dokonalí, ani ten kretén kterej je schopnej tohle říct!)
    Tohle je na plastikách nejhorší! když si to udělá někdo "neslavný" tak to nikomu neublíží ale když si to udělá známá osobnost jen proto aby vypadala "dokonale" ???? ovlivní to miliony lidí!!!
  • anka6959

    Re: Tak jak?

    No já si to nemyslím já jí sice neznám osobně ale podle mě je to uplně obyčejná holka která si umí ze¨sebe vystřelit.Aspon podle interview co sem s ní viděla.
  • Tak jak?

    P.S.: Lezou my na nervy barbíny. Nic ve zlym
  • Tak jak?

    Nevím, jaká je povahově, ale podle toho bych ji hodnotila. Doufám, že to není namyšlená a zmalovaná osoba, kterou zajímají jen peníze. *13*
  • ...

    Nechápu proč holka jako ona,která ke zdokonalení nic nepotřebuje,si tak moc zvýrazňuje obličej..Myslím si,že bez toho vypadá mnohem líp,je od přírody krásná:)A jinak nikdo s ní nechodíme na kafe,tak jak můžete vědět jaká je..Nejde soudit jen z fotek a článků z novin,novináři si to jen přibarvují a domýšlejí si.. *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší