Přejít na výpis diskuzí

Meryl Streep

OSOBNOST 31.12.2006 
1501 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jeri

    kilos

    nn fakt váží 62 a né 72!!!!!! *7*
    • Re: kilos

      BULLSHIT! SORRY *15* Ale jako fakt! Vem to logicky 62-8= 54! Takže mi chceš říct že Meryl měla na DWP 54kg jo? *1* To je blbost. Tolik vážím já (54kg) ve 14 letech a měřím stejně jako Meryl, takže si to nedokážu představit, že by někdo měl v 61 letech postavu jako já *3*
  • ily93

    how many kilos?

    Víte co by mě zajímalo? Kolik Meryl váží. Ani nevím jak mě to napadlo, ale zajímalo by mě to. A kolik musela zhubnout na natáčení DWP.
    • jeri

      Re: how many kilos?

      já vím váží 62Kg.Máš FB?Přidám si tě? *4*
      • ily93

        Re: Re: how many kilos?

        tak to bych teda neřekla a kde jsi to našla? jinak face : Andrea Ilyková
        • jeri

          Re: Re: Re: how many kilos?

          Na jedněch americkéch stránkách o ní.Můžu si tě na FB přidat?
          • ily93

            Re: Re: Re: Re: how many kilos?

            jasně :-D
            • caokyspeed

              Re: Re: Re: Re: Re: how many kilos?

              přidejte si me taky na FB Barbara Lou Streep *4*
            • vabank000

              Re: Re: Re: Re: Re: how many kilos?

              nn,fakt 72 kg,ona jako není tlustá,ale hubená jak v kramer vs. kramer nebo DWP taky není...mrkněte na její poslendí fotky *3*
            • caokyspeed

              Re: Re: Re: Re: Re: how many kilos?

              podle mě váží 62. četla sem to a je hubená!!!!!! *14*
            • vabank000

              Re: Re: Re: Re: Re: how many kilos?

              jj,váží 72 kg-.---prej to nabrala u J&J a prej í to nevadí:)ale mě se takhle líbí
            • Re: Re: Re: Re: Re: how many kilos?

              Ne! Meryl váží 72, lide seberte se ona zase tak hubená jako není! *3*
  • ily93

    Margaret

    Supéér, tak je to na titulní straně osobnosti.cz, že se můžeme těšit na Meryl jako Tatcherovou :-D a myslím, že jí zvládne dokonale, ta zahraje snad všechny role
  • jeri

    K.V.???

    Myslíte že přijede příští rok do tech K. Varů?? *9*
    • Re: K.V.???

      Já myslím, že pozvání neodmítne *3*
      • jeri

        Re: Re: K.V.???

        To si myslím taky *3*
        • caokyspeed

          Re: Re: Re: K.V.???

          Já dufam i když si to nedokážu představit ;)
          • jeri

            Re: Re: Re: Re: K.V.???

            Já taky ne
    • sandy.velson

      Re: K.V.???

      Má teď dost nových projektů, takže pochybuju =)
      • jeri

        Re: Re: K.V.???

        Třeba překvapí.Máš její podpis??
  • :(

    Lidi mám o tu naši Meryl trochu strach aby se nepřecovala. Tolik plánovaných projektů takhle nehrála ani když byla mladá. Vím o: Iron Lady, Mommy and Me, Great Hope Springs, Bella Luna, August: Osage County, a další si nevzpomínám název.... *7*
    • Re: :(

      To snad NE! Jako další, ale nepotvrzený projekt ,, WELCOME TO PEOPLE"....Já mám o ní strach až se nepřepracuje!
      • jeri

        Re: Re: :(

        To je strašný sice jí to přeju ale.....
        • vabank000

          Re: Re: Re: :(

          nebojte,podle mě by neudělala nicmčím by nebyla 100% jistá *4* to jde je jí přece specifické:*
          • caokyspeed

            Re: Re: Re: Re: :(

            není blbá:)
  • Nejlepší herečka

    Meryl se mi líbila zatím ve všech filmech co jsem viděla (a že jsem jich viděla fakt dost). Mám jí ráda hlavně pro její smysl pro humor.
    *3*
  • Meryl Streep

    Meryl Streep je vynikajúca herečka,páči sa mi vo filme napríklad Divoká rieka. *4* *3*
    • jeri

      Re: Meryl Streep

      to jo.Ona je ve všech nejlepší!!!! *14* *14* *14* *14* *14*
  • HELP

    ČÍ JE TENHLE BLOG (www.about-mary-louise.blog.cz) , JE MOC HEZKÝ A RÁDA K TOBĚ CHODÍM...HELE, NECHCEŠ SE SPŘÁTELIT? *3*
    • Re: HELP

      Jasně, klidně mi mi napiš do komentářu adresu tvého blogu *3*
  • jeri

    Video

    Nevíte někdo jak si můžu udělat svoje vlastní video??Kdyžtak pište na můj mail ivca.jeriova@seznam.cz.Díky *3* *4* *4* Jeri
  • jeri

    Dotaz

    ahojky nevíte někdo jestli přijede Meryl do CR??A nevíte v jakem městě Meryl bydlí,já myslím že v NY.Ale nevím to jistě díky a mějte se:Jeri *3* *4* .
    • Re: Dotaz

      Meryl přijede podle toho, jestli bude mít volno zatím má v plánu dva filmy , tak kdo ví...Chtějí ji pozvat do KV NA FILM. FESTIVAL v příštím roce. A co se týče bydlení má dům ve státě Connecticut.Měla jsem i jeho fotku ale nevím, kde ji zrovna mám. Ale určitě má i nějakou nemovitost v NY.Když tam jezdí na nějaké akce což je docela často. A pendlování mezi CT a NY je náročné.Ale její domov je prostě Connecticut... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší