Přejít na výpis diskuzí

Meryl Streep

OSOBNOST 31.12.2006 
1501 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dokonaláááá

    tak jsem včera viděla Mamma mia a musím s vámi se všemi souhlasit. Meryl je tam (a nejen v tomhle filmu) absolutely fabulous. Skvěle zpívá *3* a v Hodinách byla nepřekonatelná...
  • Re: skvelaa

    ahoj, dneska jsem to viděla - a přesně: the winner takes it all - bájo v jejím podání - a navíc, byla tam uplně krásná, prostě lady:) *14*
  • adrianav

    Re: skvelaa

    Opravdu v Mamma Mia! předvedla neuvěřitelné výkony ať už herecké nebo pěvecké. Je to nejlepší herečka ze všech!!!! A msím říct, že bych jí v tomto filmovém muzikálu tipla na 4O - 45 let a ne na 59.
  • bubik22

    Re: skvelaa

    hovoríš mi z duše....bezkonkurenčne najlepšia
  • skvelaa

    jako meryl naprosto uzasna herecka... kdo videl napr mamma mia! tak vi o cem mluvim.... pisnicka the winner takes it all v jejim podani naprosto skvela... opravdu bezkonkurencne nejlepsi!!.... *14* *3*
  • bubik22

    Moja najobľúbenejšia

    Meryl je na 100% moja najobľúbenejšia herečka. V každom zo svojich filmov je neskutočná. A v muzikály Mamma Mia!....nemám slov. Pieseň The Winner Takes It All zaspievala úžasne...lepšie ako originál *1*
  • Je to nejelspi herecka

    Podle me je meryl nejlepsi herecka Za posledni roky...dnes jsem videla Fimovi muzikal mamma mia v nemz meryl hraje a jako vzdy to zahrala perfektne a ke vsemu skvele zpivala....Opravdu tahle herecka kde hraje tak je to skvely film....A celou dobu co ji znam se drzi furt na stejne urovni zatim zadny vyraznejsi herecky vypadek nemela.... *3* *4* ...Opravdu obdivuhodna herecka ktera si na nic jeste ke vsemu nehraje a je sva *4*
  • je cool

    nej byla v the devil wears prada..supééééééééér *3* *1*
  • M.S.

    Podle mě je Meryl jedna z nej hereček, co kdy byla.
    V Hodinách byla jasně nepřekonatelná, ale i vše ostatní s ní "mělo šťávu", na Divokou řeku a Vzpomínky na Afriku nedám dopustit.
    I ve filmovém zpracování Sophiiny volby, i když kniha byla o poznání lepší, byla přesvědčivá.
    Zkrátka skutečná Paní Herečka!
  • Tak jsem ten fil taky viděla a myslím, že to zahrála mo dobře *15* *14* Mít taskovou šéfovou...No, nšěkdy by to bylo spíše legrační...takový nikdo neexistuje... *5*
  • -!-!

    zahrála to supř...takovou šéfovou bych nemohla mít :) *4* *16*
  • Nejvíc se mi Meryl líbila ve filmu Hodiny
  • Dobře Peti
  • Skvela§!!!!!

    Tak toto je teda neco.Vcera sem na ORF2 koukala film Madisonske mosty prave s Meryl Streep.To jak tam zahrala Francesku byla absolutni bomba.Dovolim si tvrdit ze Meryl je nejlepsich herecka vsech dob i na svete.....ty mlade pipky by si meli brat priklad prave z niiii....Diky
  • ....

    No ahoj uz som ti pisala aj na mail.To nevadi je to v pohode.Ako si pisala mohli by sme sa porozpravat o tej meryl aj o niecom inom len tak.Tak mi prosim napis na moj mail ja ti odpisem a mozeme aj teraz zacat.Zatial pa
  • Ahojky Peti,promiň že jsem tu dlouho nebyla
  • Este pre Terezu...

    tereze-napis my tvoju emailovu adresu a ja ti na nu napisem z ineho pocitaca o.k.!???lebo mam zaujem si pisat o meryl streep....
  • TEREZI BLAZKOVEJ

    AHOJ TEREZA...NO MOZEME SI O NEJ POPISAT...JA NEMOZEM ODPISAT CEZ POSTU TAK SA MOZEME BAVIT NA TOMTO FORE....RADA SA O MERYL STREEP POBAVIM...JA MAM 14 A BUDEM MAT 15 TAKZE SME SKORO ROVESNICKY...VSAK NAPIS NA TUTO DISKUSIU MOZEME SI PISAT CEZ TOTO....SUHLASIS???URCITE NAPIS....
  • Najlepsia herecka vsetkych dob

    Meryl je najlepsia herecka vsetkych cias...Od svojim 12 ju priam zboznujem...Jej filmy vas vzdy zaujmu a do zivota vam daju pochopenie a zamyslenie...Herectvo ktorym hra je fantasticke...Tvrdim si povedat ze Meryl je moj vzor!!!!!!!!
  • Meryl Louise Streep

    Meryl je perfektní herečka,je to výborná matka a manželka co víc by si její rodina mohla přát.Meryl má strach z helikoptér.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit