Přejít na výpis diskuzí

Michael Praed

OSOBNOST 24.4.2008 
35 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejlepší Robin Hood

    Musím souhlasit ,že je to nejlepší Robin Hood , brečela jsem jak želva ,když ho tam zabili.Byl to můj miláček a schovávala jsem si i posmrkanej kapesník...holt puberta..Je fakt ,že jsem ho pak už v ničem neviděla nebo nepoznala a je to škoda , je to fešák.Jsem ráda ,že na to taky někdo vzpomíná..Martina *14* *14*
    • Re: Nejlepší Robin Hood

      hrál ještě v dinastyi v tom seriálu něco jako dalas a nedávno jsem ho zahlédl v nějakým filmu na čt2 něco o dostihovích koních byl to muj idol hráli jsme si na to z klukama ve škole
  • ROS best

    Pro me navždy nejlepší herec-Robin Hood!Prosím o kontakt k získání DVD. Musím ukázat mladší generaci, na čem jsme vyrostli. *5*
  • ♥MP♥

    Jak vůbec může bejt nějakej chlap tak krásnej???? ♥♥♥♥♥ *14* *14* *14* *14* *14*
  • jeynna

    znělka

    Ahoj,vložila jsem odkaz na úvodní znělku filmu Robin Hood,tak snad tam bude.
  • Sympaťák

    Zkoušela jsem napsat na ČT, zda by nemohli opět Robina Hooda vysílat. Tak uvidíme, třeba časem změní názor *3*
    Dívala jsem se na youtube.com na Michaela Praeda a opravdu mu to tam sluší, fešák to byl, už jsem to zapomněla *14*
  • fotky

    ahojky, zkusila jsem přidat nějaké nové fotky,..ale jen 5,snad to tu bude, příště dám víc
  • Nejlepší seriál

    Tak jsem se zase vrátila do svého dětství,kdy jsem milovala tento krásný seriál a samozřejmě hlavního hrdinu.Nedávno jsem najela na nějaké jiné stránky,kde byla diskuze o tomto seriálu a velice mě potěšilo kolik lidí na něho s láskou vzpomíná.Také bych se přimlouvala za jeho opakování.Pořád doufám,že třeba vyjde na DVD.
    • Re: Nejlepší seriál

      na DVD jsem ho sehnala v angličtině s holandskými titulky,... *1* ,pak jsem měla ale větší štěstí a narazila na netu na inzerát, takže už ho mám v češtině ( dá se nastavit i angličtina s titulky) a to je bezvadné. to byste se holky divily, že i po těch letech vás to bude bavit. Myslela jsem si, že to byl takový můj dětský idol (něco jako Vinetou), ale houby. Na tu dobu (natočeno 1983) je to pro mě pořád kvalita.
      • Re: Re: Nejlepší seriál

        Zdravím jestli bych mohl poprosit koprulo o zaslání info,kde by se dal sehnat seriál v češtině díky moc.
      • Re: Re: Nejlepší seriál

        ahojky, mohl bych také poprosit o link na to DVD? na ten seriál bych se fakt moc rád podíval. Děkuji.
      • Re: Re: Nejlepší seriál

        Korpula: Moc zdravím *4* Jsem moc ráda, že jsem narazila na spřízněné duše *3* Robin of Sherwood je můj nejzamilovanější seriál z dětství a Michael Praed moje moje první pořádná dětská láska. Já jsem jen před měsícem skočila na YouTube, jestli tam náhodou něco z Robina nebude a je tam toho spousta. Zaradovala jsem se jak to malý dítě a máš pravdu, pořád mě to baví a Robin-Michael mě zase okouzlil *3* Já taky sháním DVD s českým dabingem, prosím napiš mi, jak jsi ho sehnala? MOC DÍKY *4* Janina
        • Re: Re: Re: Nejlepší seriál

          Zdarec,jestli ještě Robina nemáš tak já ho mám na DVD v češtině.
          • Re: Re: Re: Re: Nejlepší seriál

            Ahoj, už 2 dny prouzdám po netu a jsem mile překvapena kolik lidí mělo tento seriál rádo. I já k nim patřím!! Moc prosím o info kde se dá tento seriál sehnat. Určitě ho někdo máte :-) Díky
            • Re: Re: Re: Re: Re: Nejlepší seriál

              Dá se sehnat na torentech http://tracker.cztorrent.net/torren ts/?s=robin+hood&t=0 tady máš odkaz.Boží seriálek. Lenka
          • Re: Re: Re: Re: Nejlepší seriál

            Míro, máš ještě DVD v češtině?? Moc prosím můžeš poradit? dík *4*
        • Re: Re: Re: Nejlepší seriál

          Koprula: Jejda, promiň zvorala jsem Ti přezdívku, PROMIŇ prosím *8* Janina
      • Re: Re: Nejlepší seriál

        Ahoj prosimtě přes koho si sehnala tenhle skvělý seriál na DVD?Taky ho schánim ale vůbec se mi to nedaří:(prosim ozvi se.Zatim se měj *4*
        • Re: Re: Re: Nejlepší seriál

          pohledám někde mezi maily a pošlu kontakt. *7*
  • Dynastie

    Myslím, že v seriálu Dynastie nehrál titulní roli, jen nějakou menší epizodní, jen se tam mihnul v pád dílech *15*
  • michaek praed

    Koho hrál Michael Praed v Dynastii? Tento seriál jsem celkem pravidelně sledovala ale na jeho roli si nepamatuji. *7*
    • Re: michaek praed

      v dynastii hrál nějakého moldyvského prince michaela,...to jsem se dočetla, ale taky je moc ukázek na př na youtube.
      v české televizi na ČT1, nebo co to tehdá bylo? ,běžela také 4 dílná sága Jezdci,která se odehrává v dostihovém prostředí,..anebo Nová dobrodružství Julese Verna,..taky seriál, ten jsem ale neviděla.
      no,je toho mega moc, pokud vás zajímá Michaelova tvorba, mrkněte na stránky www.michaelpraedonline.com, kde jsou také výborné fotky anebo na jeho oficiální stránky www.michael - praed.com
  • Michael Praed

    ahoj, potěšilo mě že se taky někdo zajímá o tohoto herce, bezesporu nejlepšího Robina všech dob..snažila jsme se psát do české tv jeslti by ho znovu nedávali, ale odpověď klasika že nejsou práva a že ani o ně nestojí...mají toho nového( dle mého názoru děs a hrůza)no tak snad bude přibývat více fandů Michaela a třeba se jednou dočkáme...ráda bych např. viděla Son of darkness..zdravím jana

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit