Přejít na výpis diskuzí

Michaela Exlová

OSOBNOST 12.8.2009 
180 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vše nej *3*
  • Všechno nejlepší Míšo
  • Milujem hudba !!!
    Raz som napísala pesníčku a moja kamoška bez toho aby sa ma sp´´itala povedala že ju dala našej dedinskej skupine a im sa páčila od vtedy stále píšem a mám inšpirácia všade!
    *4* *4* *4* *5*
    a mám 13 rokov
    *1*
  • Hej, ( ak hovoríš praudu ) nevzdávaj sa spevu a hudby len preto že to robí nie kto iný vieš kolko krát mňa nie kto zradil s mojich oblúbených speváčok? Napríklad Miley Cyrus mala som ju rada do kým sa nezbáznila nechcela som hudbu ani počuť ale teraz zas som si oblúbila Selenu Gomez a je mi jedno že ju nikte iný koho poznám nemá rád ja ju mám rada a viem naspamäť aj jej piesne.
    Navzdávaj sa iba preto že to urobila tvoja hviezda!
  • Ahoj místo zlomila jsi mi srdce že nejsi ve 5angels.chodila jsem zpívat ale už nechodim kvůli tobě že si odešla už ne chodit byla jsi můj idol :( :(
  • ahoj mišo seš frajerka to si mislim a maš moc pěkni hlas a mislim si že 5Angels sou užasni aaaaaachhhh jooo škoda že nejsem s vama ale chtěla bi sem se seznamit s vama hlavně s tebou vim že seš užasna *1*
  • Ahojky Miško, proc uz nejsi ve skupine 5Angels???
  • hele nehraje náhodou v momentálních dílech cesty domů ??
  • Míša je tvoje fanynka ? :O
  • Míša je moje faninka mám ji moc ráda ale taky i ostatní holky z 5angels. *3* *5* *4* *1*
  • v poho , ale Míša není z Brna, ale z Bystřice nad Pernštejnem
  • Ahoj Míšo *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *


    3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
    Jsem z Olešnice u Rychnova nad kněžnou . jmenuji se Katka
  • jak je sterší tím je hesčí *3* *4*
  • Nějaká čím dál krásnější je
  • hele freedy grueger nebudes mi rozkazovat a misa bude moje a .....miso muluju te *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • cau přeju hodně štěstí a zdraví moc se mi líbíšmám stahnuté všechny tvoje fotka já jsem se proste do tebe zamiloval *14* *3* *2*
  • Ou brzdi romeo míša bude má *16* *16* *16* *16* ok
  • ahoj míšo hodně zdravíka štěstíčka a hodně lásky a dobrých úspěchu *5* *5*
  • lukyy já jo ale nemožu to vykecat jojo
  • Nemáte prosím někdo na *14* Míšu *14* kontakt? *4* Kdyžtak napište na Lukashek38@seznam.cz Díky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit