Přejít na výpis diskuzí

Michaela Maláčová

OSOBNOST 10.10.2007 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • narozeniny

    Milá Míšo
    Přání k narozeninám a přání hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4* *4*
  • pajkypajk

    Miss

    KAŽDÝ ROK MISS SLEDUJU ............ A TEĎ NĚCO K MÍŠE..........MÍŠA VŽDYCKY VYPADÁ DOBŘE...........STRUČNĚ A JASNĚ *15* *15*
    • Re: Miss

      hmm, az na to, ze v 36 vypada na 50 *13*
      • Re: Re: Miss

        A nejen to.Už jako Miss vypadala velice staře a nepěkně,navíc vždycky měla a má velice nesympatický projev. *9*
  • přihlášení účastnice Miss 2009?

    Dobrý den,
    ráda bych přihlásila svoji 23letou dceru na Miss 2009 - má charisma, hlavu, srdce,duši, obličej a oči, které něco říkají,neumělé...jsem si jistá,že Miss ve Vaší režii nebude pouze přehlídka "makeupové krásy" .
    Ačkoliv jsem už několikrát zaslechla,že klasická výška min.170 cm se nebude v budoucnu považovat za základní požadavek, nejsem si jista,že už nové uspořádání platí.
    Moje dcera měří 164 cm.
    Díky za potvrzení

    Příjemný den
    EvaMinaříková
    Hausmannova 3001/13
    143 00 Praha 4

    731110487
    velkystrom@seznam.cz
  • Diskuse

    Paní Malačová,jsem jedna z žen,můj muž pracuje na jedné z šachet na Ostravsku. Máme 2 děti.Také bych ráda provětrávala peníze jako vy,určitě moje rodina by si toto zasloužila. Víte Vy vůbec, kolik Váš manžel vyplácí udřeným mužům -horníkům měsíční mzdy? Můžeme max.peníze provětrat cestou do Chorvatska a zpět a to už musíme šetřit co to dá. Vzpamatujte se a pamatujte, že - Kdo hledí vysoko, padá hluboko. To je staré české přísloví, jestli jste o něm někdy slyšela a přeji Vám a vašemu muži, provětrávejte dál.
  • Reakce na článek v Super.cz ze dne 20.7.2008

    Dobrý den, na portálu Super.cz dne 20.7. 2008 se píše o tom , že se stydíte za ženy, které se ve chvíli kdy otěhotní promění v nesvéprávné bytosti a vyžadují pozornost a zvláštní péči. Vy jste těhotná pracovala, cestovala, plavala a běhala na pásu. Navíc jste mateřství ani neplánovala. Takže si vůbec neumíte představit čím prochází žena, která se marně pokouší otěhotnět, podstupuje umělé oplodnění, nebo své dítě nedonosí. Taková žena rozhodně potřebuje zvláštní péči, klid a úplně jiný režim než vy. Prosím příště než něco řeknete, zkuste se zamyslet. Malá
    • Re: Reakce na článek v Super.cz ze dne 20.7.2008

      Přesně tak.A navíc tím běháním na pásu docela riskovala...
    • Re: Reakce na článek v Super.cz ze dne 20.7.2008

      Určitě s Vámi souhlasím.I když moje těhotenství probíhalo bez problémů,je mnoho žen,které takové štěstí nemají. Adriana

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit