Přejít na výpis diskuzí

Michaela Ochotská

OSOBNOST 13.1.2007 
132 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a jen tak před ale ti chybi čárka ale to ty určitě viš
  • Když už chceš upozorňovat na to že píšu nespisovně tak ty smajliky do vět taky nepatři a mimochodem ja pisu z telefonu a nemam cas hledat prehlednutelne chyby v necim nazoru jak si sama napsala a jen tak okrajově pomlouvani neni neškodny nazor ale nevadi
  • Ještě malá připomínka pro "anonyma". Slovo "interpunkce", začátky a konce vět ti asi nic moc neříkají, že? A pozor na hrubky :-)..Celý tvůj komentář je o ničem...Příště se polepši. Zdraví O.
  • Rozhodně není mým snem střídat se s "Míšou" v televizi a není mým snem exhibovat na veřejnosti. Mám svoji práci, která mě baví. Navíc "Míša" si svoji pozici "vydřela" trošku jiným způsobem než neúprosnou pílí. :-) Stačí se podívat na vzhled jejího současného přítele, opravdu velice "sourodá" dvojička :-). Opravdu nemám pocit, že by s takovým člověkem byla z pouhé lásky, nicméně, budiž jí to přáno. Jednou třeba ale přijde čas, kdy přijde jiná, mladší, pohlednější slečna a ublíží jí stejně tak, jak ublížila ona............
    Jsou třeba lidé, kteří opravdu nechtějí být jako "Míša". A pokud je mi známo, tato diskuse je o názorech...Neodsuzuji příznivce této osoby, jak vy odsuzujete ty, kteří sem napíší svůj názor, byť negativní.
  • a předpokládám že vy co ju tady pomlouváte tak že jste také jako ona lidé z malého města a dostali jste se do televize vlastními silami a že tady máte taky všichni profil a nafotily jste spousty kalendářů a mohl bych pokračovat ale přijde mi zbytečné vysvětlovat někomu tak nezávistivému něco čeho vlastně dosáhli také že a asi si myslíte že ju tady můžete kritizovat protože vy se vlastně s míšou v televizi střídáte
  • Nedokázala jsem to popsat tak jako Ty.Se vším co jsi napsala souhlasím,je to výstižné.pěkně popsané.
  • Naprosto s Tebou souhlasím. Vystihla jsi přesně mé stanovisko v pár větách. Tato osoba je naprosto nevkusným přešlapem tvůrců televizních novin. Ráda koukám na zprávy TV Nova, ale pokud tam vidím dvojici Dumbrovský-Ochotská, přepínám na Primu. Je to naprosto nesourodá dvojice lidí, kteří se k sobě absolutně nehodí. "Míša" kazí distingovanost Dumbrovského svým hihňáním a celkovým chováním. Na moderátorské špičky v jiných TV absolutně nemá a nikdy mít nebude. Nemluvě o jejích milostných eskapádách, které se pořád propírají v tisku. Závist? Není jí co závidět. Titul mám stejný jako "Míša", na peníze si nestěžuji a narozdíl od ní mám dlouholetý vztah a nemám potřebu rozbíjet rodinu....
  • Opravdu nechápu, jak může "osobnost", která bez mrknutí oko rozbije rodinu a přispívá do bulvárního tisku svými sexuálnímu eskapádami vystupovat jako moderátorka TV novin. To už jsme opravdu jako národ klesli tak hluboko, že zravodajství nám zprostředkovávají lepší prostitutky?
  • Neměla by být moderátorkou zpráv.Je nepřirozená,vylekaná,snaží se o něco,jen se nakrucuje,prostě ji to nejde.Raději přepínám na jiný program,když hlásí zprávy.Má někdo stejný názor?
  • Milá Míšo. Chci se zeptat zda Vám byla předána malá pozornost k jmeninám a zda byla alespoň trochu podle Vašeho gusta. Neznámý příznivce vaší osobnosti. je-li to možné, odpovězte alespoň jednou větou na email : cervenaliazka@seznam.cz . jednalo se o flašku, kytku a nějakou maličkost. Dodatečně všechno nej. Snad se flaška na oslavu hodila.
  • já si myslím že ti kdo jí tady kritizují tak bud závidí to co ona dokázala podotýkám sama a nebo její krásný vzhled kdybych měl říct něco na komentář oné osoby co míšu údajně znala na škole tak nevím jestli je to pravda ale i kdyby byla tak dneska je všechno jinak protože lidé se mění já ji znám dneska je velmi sympatická krásná a upřímná a chová se úplně normálně v osobním životě když ji tady tak pomlouváte tak se první podívejte před svůj práh a mimochodem má přírodní prsa
  • Milá Míšo,jsi moc fajn a hezká holka,když jsem se dnes dočetla,že máš nového chlapa,kterým je pan Michal Exner,je mi Tě upřímně líto,neboť celá jejich firma je na likvidaci,takže pan Michal Exner,není určitě ta správná partie pro Tebe.Poptej se ho na jejich rodinný podnik a vezmi nohy na ramena včas.....
  • Michaelo,
    držím Vám palce ! Fanda Jiří *4* *4* *4*
  • ???

    No jak si tady pročítám ty komenty tak je to tady dost protikladné - jedni ANO druzí ne.Jen by mě zajímalo proč na tuto stránku chodí ti kteří Míšu nemají rádi. Zajímalo by mě kterej chlap by ji odmítl kdyby se před něj postavila nahá?
  • NOVÁ LÁSKA

    S Radkem Štěpánkem je nyní nově ale né na nově !!!! *14* *15*
  • Re: vražedná kombinace - chytrá a hezká

    co je na ní chytrého ? Je povl holka, dost vyčuraná.
  • avrilkesha

    Re: eh

    Moc krásně napsáno, ale čeština ti nic neříká, co? *7*
  • DRŽÍM PALCE...

    MICHAELO !
    DRŽÍM VÁM PALCE !!!
    JOHN
    *3* *1* *3* *15* *15* *14* *15* *15* *14* *15* *15* *14* *15* *15* *3* *4* *1* *13* *3* *4* *14* *14* *4* *3* *15* *4*
  • Re: haha

    Lu,
    Tvuj příspěvek velmi dobře napsaný, stejně nezakryje Tvoji závist !!!!!!!!!
    *7* *15* *10* *5* *8* *16* *8* *8* *15* *10* *9* *9* *3* *15* *13* *13* *15* *3* *8*
  • haha

    Zdar lidi,chapu,ze vam michaela imponuje.Fakt je,ze je vcelku chytra holka ale zbytek stoji za prd.Tim myslim,ta umele vytvorena poza.Vim to protoze jsem s ni chodila do skoly V Bruntale na obchodni akademii.Jen tak s nekym se nebavila vzdy pusobila dojmem ze je neco vic a taky to dost davala najevo.Ze se dostala do zprav je fajn,ale moc prirozene tam nepusobi.Vsichni jeji kolegove maji v teto oblasti daleko vic zkusenosti a jsou profesionalnejsi.Vecne resila sva prsa,ktere ji pry narostly po hormonech a sve umele prodlouzene vlasy.taky moc dobre nechapu tu jeji serioznost.Blvarem je provarena a ty historky o ni a fotbalovem tymu to je taky neco,jasne co z toho je pravda nikdo nevi,ale podle me by se toto u moderatorky vecernich zprav dit nemelo.Jako clovek me nikdy neoslovila.Ale cest tomu kam holka z maleho mesta vysplhala.Mejte se vsichni.V

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit