Přejít na výpis diskuzí

Michal Hrůza

OSOBNOST 17.8.2008 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fanklub

    Ahoj,celé Kapele Hrůzy jsem založila nový stránky,kam dávám hlavně fota z koncertů,ale najdete tam taky spoustu jinejch věcí,kluci o stránkách ví a líbí se jim :-) Je tam i fanklub,kam se můžete přihlásit,ale teprve ho rozjíždím,tak by to chtělo pár nových členů! Adresa stránek je:
    http://kapela-hruzy.wz.cz/
  • kikinka13

    Michal Hrůza

    Všichni kdo fandíte Míšovi se určitě přihlaště do Fanklubu ať je nás víc! *4*
    • Re: Michal Hrůza

      Nejlepší jsou písničky Bílá Verlyba a titulní písnička k seriálu Vyprávěj :D jsou stráášně chytlavý :D *1* *1* *3*
  • Michale, bojuj!!!!!!!! *9*
  • 3654
    Míša ještě rehablituje ale už se uzdravuje. *3* Příští rok už bude koncertovat. *14* *14* *14* Bylo to v televizi a slyšela jsem to i v rádiu. *14* Už se těším na Míšův koncert. *14* *14*
  • Míšo bojuj, protože ty si to zasloužíš !!!!!!!
  • milý michale poslední události které se staly jsou špatné já pevně dofám že se z toho dostanete a budete hrát jte skvělý zpěvák ale tohle jste si nezasloužil
  • Písnička Zakázané uvolnění úplně vystihuje to napadení :( . Je to strašné jak se vůbec muže někdo takhle chovat ! :( .. držíme palce ať se Míša pořádně vykuríruje ;) .
  • Jak někdo může takovýmuhle člověku ublížit??? Proč jsou lidi takhle zlí??? :-(
  • LuckaBendyska
    to je hrozné co se stalo Michalovi Hrůzovi. *9*
  • Doufám, že se z toho brzy dostane bez jakýchkoli následků, i když to by byl asi hodně velký zázrak... Po takovém těžkém poranění většinou přetrvávají určité potíže, musíme věřit :) Jinak teda zatím je tady špatně datum narození, správně je rok, ale 31.8., což je zítra, takže všechno nejlepší a hooodně zdraví a pevných nervů!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit