Přejít na výpis diskuzí

Michal Malátný

OSOBNOST 6.4.2007 
90 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Míša Malátný

    Ahoj Michal hrál v Arabele. Ale jen takovou malou roli......
  • angellska

    Re: Re: Miluju ho

    Má manželku *4*
  • Míša Malátný

    viděla jsem chyťte doktora hraješ tam fakz hezky. hral si ješťe v nečem?
  • Míša Malátný

    Míšo já tě mluju a fandim ti.můžu tě poprosit o tvoje telefoní číslo? prosím
  • Re: Re: Re: Zadanej???

    hehe tak má mno *9* *9* *9* ale stejně se mi strááááášně líbí *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: Miluju ho

    jo je uplne SUPEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEER kdyz du do skoly, ze skoly ale i ve skole...mam porad MP3 a mam CHINASKI *1* *14* *14* jo a teda ma pritelkyni nebo manzelku nebo nikoho *7* *16*
  • Re: Re: Zadanej???

    nemá manželku ne???? *13* *13* *13*
  • Re: Zadanej???

    bohužial manželku *16*
  • china

    Michal

    Miso ja te zeru!!!!!!!!!!!
    *14* *14* *14*
  • ICQ

    Jo a kdo by rád nejen o Chinaski pokecal neváhejte a pište *1* Budu se těšit *3* 416003611
  • Míša je KING

    Michal je fakt senza. Je to výborný zpěvák, skladatel i člověk. Několikrát jsem se s ním setkala osobně a vždy se choval dokonale. Žádná nafoukaná hvězda a to se mi na něm líbí nejvíc. Na Chinaski ksem naočkovala i přítele a pobavilo mě jak ho na Majálesu ůplně dostal až řval Míša je KING *1* Ale, že to má drahá polovička trefila, co? Míšo jsi fakt KING *3* *15*
  • jessy37

    Re: Výška

    Co jsem tak četla v jednom článku, tak měří asi 180 cm.
    *3*
  • Výška

    Ahoj prosím nevíte kolik Michal měří?? Moc by mě to zajímalo Díky.
  • terina07

    Koncert

    Ahoj,
    byla sem na vašem koncertě ve Žďáře a bylo to skvělý.Vzala sem sebou kamošku prej aby mi schválila co poslouchám a byla nadšená.6e jste za bubny posadily Davida Kollera to byla trefa do černýho moc mu to tam sedlo. *3* Těším se až tu budete poblíž zase někdy hrát. *3*
    PS:Sem moc ráda že jste to nazabalily. *4*
  • kamilkapa

    nej

    proste michal je nejlepsi nejlip zpiva proste je super ale moc neni hezkej v obliceji *9*
  • Re: Re: žádný mě právě nenapadá

    Tak mi pošli svoji fotku !!!
  • Re: Re: Reakce na tragédií, která se stala

    Hmm,vy to tomu "někomu" , kdo se za něj vydává,věříte,jo ?
    No tak to asi těžko byl Michal,protože za 1-)- umí psát,takže "michal malatni" by nikdy nenapsal, a za 2-)- by nepsal o žádným autogramu !!!
    Je to ubohý !!!
  • pozdrav z brandysa

    Ahoj Michale, je k ránu a my posloucháme Vaše písničky.
    Právě zpíváš, že svítá....a to se stává zkutečností.
    Sedím tady s kámoškou, manželé a dětičky už spinkaj a my vzpomínáme na časy "ztrávené s Vámi".
    Mrzí nás Vaše ztráta, přez to doufáme, že budete pokračovat dál.
    Vaše návštěva v Brandýse by byla fajn.

    Katka a Jana
    Čau
  • cau

    hrajte dal
  • Tragédie

    Ahoj Michale *14* I když pozdě, tak přeji co nejhlubší soustrast...stalo se to večer před odjezdem na rodinou dovolenou a veř nebo ne...celá dovolená byla z mojí strany strašná!!Byla jsem strašnej nervák protože jsem celých 14 dní nevěděla, co se děje...ještě jednou upřímnou soustrast *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit