Přejít na výpis diskuzí

Michelle Rodriguez

OSOBNOST 31.12.2006 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • michelle

    no jo, je to ultradrsná holka *15* je fajn herečka.... *5*
    • andy-006

      Re: michelle

      Já jí fakt žeru. je to skvělá herečka a i dobře vypadá.
      • rain

        Re: Re: michelle

        Michelle je kočka ať si řiká každej co chce pro mě je nejlepší ze všech hereček
        • Re: Re: Re: michelle

          máš recht....ona je klenot mezi hercema...a je to kus :D *3*
    • intoska

      Re: michelle

      hm...to jo *5* *5* *5*
  • your-darling

    ...

    všechno nejlepší... :-)
  • Happy Birthday *3* *1*
  • ona je lesbička, jo a chodila i s harrym a eště s nekym *16*
  • Je to výborná herečka...Super byla v Resident evil jen škoda že zemřela a taky je super v seriálu ztraceni(ps:Polsat každý čtvrtek v 20:20) *14*
  • Michelle

    No,tak tahleta holka je fakt hustá a na nic si hrát nemusí,je asi taková.Ale mě se takhle líbí,hlavně má parádní postavu,mít takovou,tak si vískam. *3* Škoda,že jí v seriálu ztraceni zabijou *9*
    • Re: Michelle

      jenomže ona zabije Shannon!
      • Re: Re: Michelle

        protože si myslela že to je jedna z těch druhých
  • BloodRayne

    Tohle je fakt kus ženský (jak už tu bylo psáno)!!! Hrála i ve filmu BloodRayne, jestli se nepletu :-)
  • Ana-Lucia

    I když v Lost ji hodně lidí nemá rádo,já jí fandím, myslim že je super *4*
    Doufám že ji uslyším v originále páč ten dabing je fakt hroznej *13*
    • Re: Ana-Lucia

      já když sem jí prvně viděla v Lost tak sem si řekla ježíš ta herečka musí bejt tak namyšlená a postupem času sem si na ní zvykla a když jí na konci zabil tem Michael tak sem řekla no tak a je to v prd*li já si jí oblíbila stejně jako v Resident evil první co bylo tak sem si řekla hlavně at to přežije o vono zase ne je to super herečka ten její pohled mě dycky prostě dostane. *4*
    • Re: Ana-Lucia

      Jestli ji chceš slyšet v originle(aspoň na chvíli,)tak jdi na www.youtube.com
      Já jsem na youtubu skoro furt(samozdřejmě na Michelle a ne třeba na Paris). Jo a jestli mi budeš chtít poběkovat tak mi napiš na E-mail,čau. *4*
    • Re: Ana-Lucia

      jestli chcete slyšet jeji orig. hlas tak mrkněte na youtube.cz -> neni tam s dubbingem :-)) *3*
  • Haloo

    Kde ste vsetci ???chodi tu este niekto??? alebo ste na Michellu zanevreli??? *16* *16* *16* *16* *16*
  • Girlfight

    Nedávno sem si sehnala film Boxerka s musim říct v dobrej kvalitě sice titulky už neseženu ale je to dobrej film no co dobrej skvělej :-) Miluju její filmy *14* 423 *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit