Přejít na výpis diskuzí

Milan Pacanda

OSOBNOST 31.12.2006 
33 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Milan Paci

    Ahoj Milčo, tady jedna fanynka z Brna!! Mooc nam tam v Brně chybíš Mili!!! Seš velkej talent, škoda!! ŘÍKÁM TO ZA VŠECHNY FANOUŠKY 1.FC BRNA, tak abys to veděl jo!! Tvoje velká fanynka Zuzka!!
  • jakej provinční klub?!? Co to tady zvrací za mr.dky? Co je vůbec s Pacim, je v tom Thunu nebo ne?
  • Klub

    Ahoj fotbaliste! Kde hrajes fotbalovy klub? Fakt R. Wagner dobry talent utocnik Brno. Tak pojd vratte do Brna. Myslim, ze nejlepsi spoluhraci utocnik Pacanda s Wagnerem. Napsi mi dik Pes "Jedeme Brno jedeme"
  • Miiilan Pacanda

    Paci jsi nej utocnik...at ti to v to Zlinu strili kurna...
  • bohuzel :(

    Bohuzel Milan uz je troska! *9* Zitra prestoupi do Znojma a je konec jeho fotbalove kariery!Ale on skonci spatne i jako v normalnim zivote!Uz ted nema ani korunu vsechno prodava do zastavarny!A neverim tomu ze by se ve Znojme zabezpecil na celej zivot!Bxl to muj nejoblibenejsi fotbalista ale ohuzel tam kam to dopracoval je strasne smutny!Ale bohuzel mu nejde uz pomoct a nikdo to nedokaze! *9*
    • sedmavelmoc

      Re: bohuzel :(

      Mohl bych požádat o nějaký kontakt na neregistrovaného uživatele Ikona? Díky.
  • Vzkaz

    Ahoj Milane, jsem obyčejnej 21 letej kluk kousek do Brna. Fotbal mám moc rád nevynechal jsem jedinej váš zapas ještě v Brně na stadionu, ale od té doby co jsi odešel do Sparty tak to není ono... Mrzí mě, že ti nedávali tolik pří ležitostí určitě jednou budou litovat co promarnili.. Nechápu tu hroznou vázu Medunu a ještě k tomu ho ztřelijou za takový love??!! Tak ti přeji hodně štěstí alespon v tom Rakousku třeba tam si tě všimne někdo kdo si tvých služeb bude vážit více a já tomu věřím!!! Budu se snažit se alespon dostat na nějaký tvůj zápas do Rakouska... S pozdravem Standa Malý Kuřim
  • roberto bagio

    milan pacanda,to je a vzdy bude ikona 90.let brnenskeho fotbalu.mam tu cest znat ho osobne v dobrem i zlem...pro nas fans to bude navzdy ikona Brna,ktera nam mnoho radosti rozdala.jen shodou spatnych udalosti se nestala i hvezdou evropskou...svetoznamy a na evropske scene velmi uznavany agent p.paska ve sve dobe o nem prohlasil,ze je to talent,ktery se u nas rodi jednou za 50 let.(kdo ho zna,tak jiste uzna).skoda jen jeho krehkeho zdravi,mohl nam rozdavat radost jeho vyjmecnym talentem ne jenom na klubove scene,tak i na poli reprezenatacni,jak mu bylo zvykem v mladeznickem veku.z pozdravem PACKOWSKI JERZY
    • Re: roberto bagio

      Milane Vyser se Na Bučovické hospody a makej.. s Tvým talentem ... To bych ti řekl hochu před pěti lety.. Teď... Ztráta času se s tebou bavit... *9*
  • Mííílan Pacanda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • fotbal

    v jakém klubu momentálně hraješ??? *1* *9* *5*
  • paci

    paci zustan u nas v brně *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit