Přejít na výpis diskuzí

Milan Peroutka ml.

OSOBNOST 29.9.2008 
63 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Diskuze na Lidé.cz

    ahoj jak se ta diskuze jmenuje a v jaké je části ?( myslím jako zábava nebo zájmy nebo tak.....) díky za odpověď :)
  • Re: BeSt

    ahoj.........máš icq ?? jestli jj tak napiš...moje je 488 542 518 ! díky ;)
  • Bestíííík

    hey upa krááásnej je on !!!:) jestli na něho někdo máte icq nebo tak nějak tak dejte pls ;)
  • SVATEK

    vse nejjjjjjjjjjj milane ke svatku *4* *3*
  • cau

    dej mi svuj email sem ja z nachoda ta vty ryflovi bunde nachod............ *3*
  • Re: BeSt

    ty si vazne mluvila z jeho mamou prosim tr zrptej se ji jestli by ti nedala jeho cislo *3* a potom bys mi ho dala prosiiiiim,prosiiiiim,prosiiiiim,prosiiiiim.
  • vjerkman

    BeSt

    Ahuuj!!
    Sem dneska byla v Euroarku sem tam byla s mojí BFF Zuzkou a ona je jeho mámoška sme si tam powídaly on je nejwííc vpoho!!A zpívá nejlííp:D
  • HFGHG

    milan nejhezci kluk je to moe nejjj laskAA MLT MILANE *14* *14* *14*
  • Diskuze na Lidé.cz

    tak vás všechny zdravím a doufám že se všichni přidáte do diskuze o Mílovo kterou jsem založila n alidéch tad yje odkaz *1*
    http://forum.lide.cz/forum.fcgi?a kce=forum_data&forum_ID=88637&auth= &add_fav=1&hashId=3428417410 *3*
  • videjko s Milanem

    tohle jsem našla na youtube
    http://www.youtube.com/wat ch?v=sNRHyOalh0k *8*
  • lucinka_xd

    jejej

    Milan je upa nejkrásnější *4* Je to výbornej herec a nádherně zpívá. Když jsem ho slyšela zpívat, tak se mi upa podlamovaly kolena *4*
  • jitkasa

    kusan

    JJ je to opravdu pěknej kluk a dobrej herec, ale moch by se začít zas víc objevovat aspoň v tej Ordinaci a jinak viděla jsem ho na koncertě Rihanny v Praze a normálně sem váhala na koho se mám koukat dřív..jestli na něj(seděl na sedačce přede mnou) či na Rihannu :-D
  • karkulka13

    SeXy

    áÁáÁ teN jE AlE sExY uPa nEjWíC cElÝhO bYcH hO sPaPiNkAlA *14* *14* *14* *14*
  • happykate

    wow

    upe upe k spapání sexy pěknej klučína *14* *14* *14* *14* *14*
  • pajujuska

    pajujulka

    pokud se nepletu tak má dneska narozky tak vše nej
  • nwm

    sexy kluk fakt zejo..kdyby ste nekdo meli kontakt napiste mi ho prosim...uz sem ho jednou potkala a je wazne k sezrani!!!ten usmew ooooo *14*
  • Re: zadnej

    hrál v Ordinaci,ale teď už tam dlouho nebyl.Teď je třeba i v té nvé reklamě na studentskou pečeť..
  • lucinkael

    Jen se ptám xD

    Nechcete mi někdo říct KDO TO JE?? xD
    Děkuji *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • zadnej

    muzu se zeptat kde hraje tento herec a koho tam hraje *7* diky za odpoved
  • ivva

    milan

    Ma uplne krasny usmev... *14* *14* *14* je k sezrani... *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit