Přejít na výpis diskuzí

Milan Peroutka ml.

OSOBNOST 29.9.2008 
63 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jsi super herec a zpěvák! Musíš někdy přijet do Brna.
  • VŠE NEJ k Tvým včerejším 27.narozeninám, HODNĚ dalších ÚSPĚCHŮ, zejména nyní v soutěži MOJE TVÁŘ má známý HLAS !!!
  • sympaták a navíc má narozeniny ve stejný den jako já tak všechno nej *1* *2*
  • Stalo se někdy někomu ze Milan odepsal??? Asi ne ze??? By se z toho asi zbláznil kazdy/mu odepisovat.
    • No tak asi na to nemá čas když mě hlídá *4* *3*
    • Ano povedlo se :) odepsal mi několikrát :) je sympatak!
      • Já na něj mám kontakt a je docela ujde.
  • lucinka_xd

    jejej

    Milan je upa nejkrásnější *4* Je to výbornej herec a nádherně zpívá. Když jsem ho slyšela zpívat, tak se mi upa podlamovaly kolena *4*
  • Milan Peroutka je no já ho žeru podepsal se mi na ruku když by V Pelhřimově na Regionu Tančí a bylo to fáááákt superr..........

    Dokonce se mi o něm teď zdálo a to byl suuuupeerr seen *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *5* *4*
  • Super a milej kluk......
  • jitkasa

    kusan

    JJ je to opravdu pěknej kluk a dobrej herec, ale moch by se začít zas víc objevovat aspoň v tej Ordinaci a jinak viděla jsem ho na koncertě Rihanny v Praze a normálně sem váhala na koho se mám koukat dřív..jestli na něj(seděl na sedačce přede mnou) či na Rihannu :-D
    • JJ. Je fakt mooc sexy a milej k tomu .Já se s ním znám a je to můj kámoš. Měla jsem s ním sex a je super. Tel.cislo: 665 779 153
    • jakym dile hral ordinacce
  • videjko s Milanem

    tohle jsem našla na youtube
    http://www.youtube.com/wat ch?v=sNRHyOalh0k *8*
  • ahoj milane. musíš někdy přijet k nám do šlapanic u brna. mám tě moc moc ráda a odepiš prosim .můžu ti poslat i můj e-mail. ahoj

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit