Přejít na výpis diskuzí

Milan Sulej

OSOBNOST 15.2.2011 
520 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Něco vám všem možná i mně uniká. Tato diskuse má propagovat zpěv Milana Suleje a ne nějaké sousedské "války a bitky"

    Musíme se nad tím povznést.

    Milan by se měl vrátit do časů dávných, kdy ještě nebyl slavný a sušil seno pro králíky. pak by mu možná došlo, že by měl věci nechat plynout a nastolit hrmonii.
    • a co muzete cekat bohata namyslena rodina suleju ktera si mysli ze si muze na chudci spoluobcany vse dovolit je mi znich zle . Ono to neni jen vse o penezich ale vysvetlujte to nekomu kdo nevi co snimi
  • Milane proč se pořád tahle mstíš, zaslepilo tě to mysl, kdyš se přestaneš mstít, tak lidi na tebe nabudou slovně na třeba této diskusy útočit.ty pořád vymýšlíš nějaké konspirace a jak ti ůidé nepřejí, ale oni by tě přáli, ale ty to pořád vidíš jinak, zamysli se
  • mě třeba u Milana vadí, že je přesvědčenej o své "výmečnosti" a ostatníma Hlubočákama pohrdá. Přitom většina lidí dře ve fabrice v 40 stupnovém horku. Peníze zkazí každého!!!! *1* *1* *1* jedno se, ale zapřít nedá, je všemi mastmi mazaný, chytrý jak liška. Ale prý si o něm jeden schizofrenik myslel, že je bílej kůn a že ho u rybníka zastřelili kulkouz babbitky
    • Tohle může napsat duševní mrzák,pansulej výjimecny je budeš duševně asi zaostalý chudák který,v životě nic.nedokázal a duši se.závisti.,pan sulej,je.někdo pan zpěvák a ty.blazinec na.zblazneni,duševní MRZAK,takže jej přestaň laskavé urážet.
      • Já Milanovi rozhodně nic nezávidím
      • nevysmívej se postiženým lidem, nevíš kdy to potká tebe
        • Slajerojic debil,jeho kraviny
      • Milan je inteligetní, povídavý, když chce slušný člověk a umí se chovat velmi společensky, nepije alkohol a už vůbec se neopíjí, je bohatý, pořádkomilovný, dbá o svůj zevnějšek
        *3*
    • proboha svateho nechte uz milana suleje byt jste banda primitivu kteri v zivote nic nedokazali a nedokazou zakomplexovani magori sulej je pan zpevak je to nekdo jste tu opravdu nemozniiiiiiiiiiiiiii
    • Slajere z hluboké pokud budeš psát i nadále ty tvé debilni a stupidni,komentáře,tak na tebe podal trestní oznámení,prezentuje si tu tvoji pitomost mezi debilama kam chodí,moje trpělivost s tebou je u konce ,poslední varování ,milan sulej
  • Milan Sulej byt dobrá muž, on vědět jak se oblékat a slušně se chovat.
    Milan gut lidověk
  • K d y ž j e m y s l s v o b o d n á - n a t ě l e u ž n e z á l e ž í
  • I z malého semínka může vyrůst mohutný strom.
    • Tys opravdu slajere mohutný strom v v debilizmu určite ,prastenej si tedy opravdu perfektně,to se musí nechat,chudaci zvy rodiče,takového cvoka mít doma jako si to raději hodin,Pavel.
      • Tak Pavel či Hanka??? a navíc ty překlepy
  • test 4 tagy

  • napsat komentář
  • Pardon za spam. něco jsem testoval
  • Topolánek ztratil plánek

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit