Přejít na výpis diskuzí

Miroslav Etzler

OSOBNOST 31.12.2006 
91 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pojištovna štěstí se mi moc líbí, ale samozřejmě i Jak se krotí krokodýly.Myslím si, že jste bezvadnej herec!! *3*
  • Jseš skvělej!!! *4*
  • Pojišťovna štěstí je fakt úžasná!!! *14* strašně moc se mi líbí, doufám že vám to "s aničkou" vyjde a bude to hezký *1* *14* *8* *4*
  • Ahojky jsi fakt super herec.Nejlepší jsi ale v Pojišťovně. *4* *3* *3* *7* *14*
  • milujitě

    jsi krácný chlap *16* *16* *16* *3*
    • nevlastní strejda

      Pan Mirek je nejúžasnější herec na světě. Nejlepší kamarádi mojí babičky byli jeho rodiče. Ale pana Mirka bohužel vůbec neznám. Nemáte jeho telefonní číslo? Terka z Ostravy.
  • milujitě

    jsi krácný chlap *16* *16* *16* *3*
  • Co?

    Ahoj muj drahy odcimku, zatim co travim cas na zavirovanym internetu, tak ty se za chvili vratis z predstaveni. Tady o tobe nekdo dokonce pise, ze te miluje *1* !!! Ja te taky mam rada, ale jen jeko nevlastniho tatku *4* *3* . PaPa a doufam ze se tohle nedozvis, jelikoz mam internet zakazany *4*
  • Poděkování

    Dekuju za natoceny film Jak se kroti krokodyli ten film nema chybu. Moc se mi libilo obsazeni hercu a Mira ten fakt nema chybu je naprosto k sezrani. Nejenom jako herec je fakt dobry moc mu fandim a verim ze natoci dalsi filmy trebas kde bude aj horolezectvi. Diky moc Jana
  • Jak se krotí krokodýli ..

    Jestliže jsem na autogramiádě v HK před premiérou filmu "Jak se krotí krokodýli" tvrdila, že pana Etzlera zbožňuje naše babička, tak hlásím, že po shlédnutí filmu jsem se k ní přidala. Pan Etzler je tam "k sežrání" a film super - tvrdí i má dcera. Díky!
  • poděkování

    Vážený pane Etzlere,se zájmem jsem sledovala pořad, týkající se problému alkohol, ve kterém jste otevřeně hovořil.Měla jsem stejný problém, také ho zvládám po léčbě.Obdivuji Vás, šest let nepít je také můj sen.Já se držím zatím jen půl roku. Vím o čem je řeč, když říkáte, že se Vám krásně žije bez alkoholu! Je to pravda, i mně.Držím Vám moc palce i sobě.Děkuji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit