Přejít na výpis diskuzí

Miroslava Němcová

OSOBNOST 15.10.2010 
111 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Loutka zůstane loutkou,ikdyž se šňůrky přetrhnou.Tohle je normální píčča!!!
    • přesnééééééééééééé
  • Vážená paní Němcová, jenom pro orientaci: jsem válečný ročník, který měl s bolševikem potíže již od základní školy. proto jsem vítal rok 1989 s klíčky v ruce a pracoval záhy v OF. Vývoj událostí po roce 1996 bohužel uhnul úplně někam jinam, než jsem předpokládal. Hlavním viníkem je Václav Klaus a ODS. Píši vám proto, že jsem před dvěma dny sledoval pořad v TV, kde jste opět vystupovala. Tak neví, jestli jste tak bezcharakterní, nebo jste ztratila paměť, když se oháníte ctí, pravdomluvností a jinými vlastnostmi, které by politik měl mít, lečvětšina z nich nemá. Nejvíce mne pobavilo, když vyčítáte nové vládě to, co jste sami nagtropili za vlád ODS a ještě to svádíte na jiné strany.Měla bystese stydět, pokud ještě vlastníte zbyteček vámi proklamovaných vlastností. V.Vojtěch
  • Pí.Němcová,netušil jsem jak skvělá jste odbornice na virová onemocnění,velmi rád bych si u vás objednal edukační hodiny.Pokud to bude možné dejte mi vědět,zřejmě jsem na Medicíně něco zanedbal.Děkuji za ochotu.Tím samozřejmě nechci omlouvat p,Zemana,nebyl jsem u toho a nemohu tedy posoudit do jaké míry z něj byl cítit alkohol ale ocenuji vaší odbornost na rozeznávání virových onemocnění.
  • Ta Němcová je stará ku.da jak by řekl Miloš,a má pravdu.Ze své nenávisti k Zemanovi je schopná plivat jedovatou slinu,a pomlouvat.Že ji neudělal premierkou.Ještě že to tak dopadlo a utřela.... *1* *1*
  • Paní Němcová,vy jste ta poslední,která chce mluvit o morálce.Vaše zlodějská ods vaší zlodějští poslanci by měli zalést někde do kouta a neukazovat se.Jak vidím jaké nemakačenka musí daňový poplatník živit je mi smutno.Poslanecká sněmovna je zaopatřovací ústav pro takové lidi jako jste vy.Budeme rádi jak půjdete do důchodu a už nebudete vidět.Ale takoví paraziti jako vy asi těžko..... *11* *11* *7* *7*
  • Jste se svou stranou přesně tam kam patříte,na politickém smetišti vyžírkové,demagogové,žvanilové,zloději,etc-c.
  • Tak s touto paní se ODS jen tak nezvedne.
    • jen doufám, že se ODS už nikdy nezvedne
  • Paní Němcová o Ratovi jste prohlásila, že ho už v Parlamentu nechcete vidět.Hlavně, že Vám nevadilo, že jste si podávala ruku s kriminálníkem,, kterého Váše slavná strana ODS zvolila za poslance jenom aby byly schválené církevní restituce a další diskriminujíci zákony, které zotročuji obyčejné lidi.Takže Vy o nějaké morálce nemáte právo hovořit.Nikdy jsem nevoli ODS ani ji volit nebudu to radějí budu volit KSČM než Vašu zlodějskú stranu.
  • Ta Němcová by pořád někoho odvolávala trestala a pořád na sebe upozorňuje.Pořád ji nesedí že je už obyčejná posl.Ty stará komentátorko ,udělej si pořádek mezi svými zloději a podvodníky z ODS,a potom kritizuj jiné.Na tu starou přechytralou fňuknu se už v televizi nedá dívat.A proto jde ODS do kopru....
  • Paní Němcová,to Vám ještě nedošlo že Váš politický život skončil?
    Při Vašem vzdělání!Vraťte se na zpět na zem.Jděte do obchodů podívejte se
    na ceny,promluvte s důchodci,podívejte se na ceny energií,natakujte plnou
    nadrž Vašeho auta/soukromého/,kupte dálniční známku,jděte k zubaři,kupte si jízdenku MHD,atd.Na toto vše Vám dám 10000kč najeden měsíc a velmi rychle pochopíte proč lidé od Vás už žádnou záchranu nechtějí.Hlavně jste se chtěla zachránit sama sebe a strhla celou ODS do propadliště dějin,ano je to skutečně konečná.Kdyby jste měla alespoň trochu soudnosti
    z politiky odejdete.Stydím se za to že jsem volil vždy ODS a tím podpořil vnik této prorostlé mafie.Dnes můžete pomlouvat vládní strany jak chcete,ale zbytečně.Lidé chtějí změnu ať je tam Petr nebo Pavel.Hůř než za Vás už to snad nebude a učitě nahrabáno máte dost.Zachovejte si aspoň vyretušovanou tvář z bilbordů odejděte-Děkujeme.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit