Přejít na výpis diskuzí

Monika Šramlová

OSOBNOST 31.12.2006 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Monika je super!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Fakt nechápu ty chudáky na fóru Superstar, který tam píšou jaká je to kráva, když jí vůbec neznají.Podle mě je Monika skvělá zpěvačka i bezva osobnost. PS:Já na finálový koncerty nepojedu, ale budu držet Monje palce u televize!!!!!
  • Názor ti skutečně nikdo nevezme

    Názor ti skutečně nikdo nevezme, ale brát ho vážně také nikdo nemusí ! Supergirl podívej se do zrcadla až se ráno rozední ! Kdyby ti to slušelo aspoň z jedné tisíciny jako Monice, to bys mohla být na sebe hrdá ! Hovořit o tvým zpěvu Supergirl to je házení perel sviním ! To je termínus technicus abys tomu rozuměla ! Pápá !
  • Monika je skvela

    dobre odpoledne musim vam opravdu neco rict ze sem moc na Monu pisna Monika je suuuper papa Moni ahoj Kači. :o)
  • npostup
  • monika je skvela

    moniko škoda že si vypadla rychle ale už delaš cedečko? budeš mit určite i koncerty to vim na % procent objeviš se určite i v televizi rad se kouknu šeš moc krasna holka čau simon
  • SUPER!!!!

  • SUPER

    SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRR.LÍBILA SES MI V SUPERSTAR.HODNĚ ŠTĚSTÍ,ZDRAVÍ A ÚSPĚCHY VE ZPÍVÁNÍ.
    *1* *5* *14* *14* *3* *4*
  • Eh:-)

    Tak tahle ta pěkná slečna u nás ještě před nedávnem vystupovala na plese:)ale zpívat fakt umí, to se musí uznat:o)
  • Jo, taky jsem ji slyšela a musím říct, že má hlas jako zvon, doufám, že postoupí co nejdál, moc jí fandím.
  • Monča je jednička

    Taky se mi moc líbí, poslal jsem jí suvenýr - šutr z Afriky a doufám, že jí přinese štěstí ve finálovém boji. Hledám další skalní fandy, kterí by jeli se mnou fandit na finálové koncerty, něco jako živé talismany pro Monču :-))))) kontakty sem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit