Přejít na výpis diskuzí

Natalia Oreiro

OSOBNOST 31.12.2006 
596 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prosím poradte kde sehnat díly sos mi vida,alespon od 170? na nataliaoreiro.cz uz nejsou funkční a na ulozto nejsou.Moc ráda bych je sehnala, budu vděčná za každou ochotu. děkuji. *3*
    • anet3
      Ahoj, bohužel netuším, kde by teď mohli být funkční odkazy *9*
  • natalinko moja nejmilejši gratuluju miminku:)at se narodi hlavne zdrave
  • anet3
    Včera se konala předpremiéra filmu Mi Primera Boda. Zatím má tenhle snímek výborné kritiky a Naty je za svou roli taky velmi chválená *4*
  • anet3
    Natalia v pořadu Susany Gimenez prozradila, že čeká chlapečka. Původně chtěla rodit ve svém domě do vody, ale přesvědčili ji, aby rodila v nemocnici, protože je prvorodička.
  • nevite nekdo o nejakych foteckach kde je jako tehulka?
    • anet3
      Pár fotek nahraju sem do galerie a pro víc fotek se podívej na www.nataliaoreiro.cz. Naty bříško roste každým dnem a moc jí sluší *4*
  • Naty gratuluji a hodne stesticka
  • anet3

    těhotná

    Naty čeká své první dítě :)
    • Jé, to je super *2*
  • dra

    :-)

    všechno nejlepšííííííííí
    • andreita

      Re: :-)

      taky všechno nejlepší Naty!!
  • Filmy s Naty

    ahoj, nevite jestli existuje nejaky cesky nadabovany film s Naty, nebo treba s ceskymi titulky? Jinak vam doporucim server ulozto.cz,kde se daji stahnout vsechny dily Divokeho andela nebo Sos mi vida. SMV je tam ve slovenštině. Nevite kde se daji shlidnout dily v cestine? diky. *4*
    • anet3

      Re: Filmy s Naty

      Ahoj, nadabovaná je jen Argentinka v New Yorku. A potom je několik filmů s titulky ke stažení na www.nataliaoreiro.cz. Najdeš je v sekci Media > CZ titulky

      Díly SMV a Divokého anděla jsou na www.nataliaoreiro.cz/forum, na http://paljirsim.jforum.biz/ nebo na http://forum.latin.cz/index.php (tady myslím jen ve slovenštině)
      • a když si chci stahnout ty dily sos mi vida, tak se mi otevřou nějaké cizi stranky, nějaké topfile.cz a cosik ještě, tak nevím *16*
        • anet3
          To se ti asi otevírá rapidshare, tam byly ty díly nahraný. Ale jak na to koukám, tak jsou už bohužel smazaný.
      • no tak jsem si chtela stahnout film Hudba v očekávání na těch stránkách cos mi poradila, ale je to tam na několik částí jestli to správně chápu, to nejde stáhnout celý film naráz? moc tady tomu nerozumím. *7*
        • anet3
          Všechny Natiny filmy jsou teď nahrány na uloz.to, tak si je stáhni, než je smažou *4*
          • ahoj, díky za rady, ty jsou ale bez titulku ze? a jak vidim tak titulky nejsou na titulky.com k temto filmum. Docela me stve to sos mi vida, nemohla bys ty dily dat na ulozto, tam jsou jen do 161. dílu a z nataliaoreiro.cz my to nejde stahnoout, nevim proc. Moc rada bych ty dile sehnala. *6*
      • prosím tě a kde přesně to najdu na té stránce nataliaoreiro.cz?
  • anet3

    VIP zprávy

    Naty ve včerejších VIP zprávách:
    http://www.youtube.com /watch?v=yW8In87V7y4&feature=player _embedded

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší