Přejít na výpis diskuzí

Natalia Oreiro

OSOBNOST 31.12.2006 
596 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • neví nekdo jestli budou opakovat Muňeca Brava v televizy,prosim napište!!!!!!!! Natalku mam šileně moc rada!!!!!!
  • nedočkavost

    jsem zvědava jestli tu telenovelu daji i u nas v televizy,strašně moc se těším!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Naty toci novu telenovelu s Facundom Aranom SOS MI VIDA!!!!!!!!!!!! NATY FOREVER
  • Ačkoliv Naty spadá do průměrné(možná i podprůměrné)kategorii zpěvačk,mám ji ráda.Ale musíte uznat,že hraje báječně.Například v Kachoře se mi líbila moc.PROSTĚ A JEDNODUŠE:NEUMÍ ZPÍVAT,ALE ZATO VÝBORNĚ HRÁT A MÁM JI RÁDA!!!
  • Kachorra je super a taky nej
  • podpis

    ak ma niekto podpis natalky poslite mi na tuto adresu>>>Dominika Murníková Koškovce 114 06712 Slovensko P.S.dakujem....prosim poslite!!!!!!!!!!!
  • natalka

    som natalka...pozdravujem vas....cmuky
  • Natalia je strašně krásná,příšerně sexy!!!!!!!!Krásnější ženská snad neni....
  • PODPIS

    ahoj mate niekdo jej podpis vlastnorucný??? Ja ho hledam uz dlouho. Asi ji napisem na tu adresu, uz som psala i na adresu fan klubu Aktov X a dosla mi original fotka Muldera a Scullyovej aj ich original podpis. Tak ozkousim a pak dam vedet. Dekuji ze aj vy mate radi Nataly Oreiro. Ja miluju i Matildu vo filme Leon /Natalie Porter/. Asi vsecky NATALIE jsou skveleeeeeeeee. Skoda ze ja som Jana a ne Natalie. Fnuk. I LOVE YOU CHOLITO AND I WILL GET TO YOU SOON. KISS FOR YOU. BYE
  • Muněca Brava

    Natálka je super.
  • KACHORRA

    Nataliine telenovely sú krásne ako sama ona! Ale ak niekto má internetové adresy na Nataliu Oreiro nech mi ich pošle na moju @-mail adresu.Aj odkazy z internetu na telenovely a downloady telenoviel Natalie Oreiro. Vopred ďakujem pekne. S pozdravom pre fanúšikov a samotnú Nataliu Oreiro Martin.
  • natálka je nej!!!!

    Nátálka je jedna z nejlepších zpěvaček co znám!!!
  • Natalka

    natalka je nejlepši a komu se nelibi tak je blby a nema vkus. Ja tě obdivuju. Jsi nejlepši
  • to je pro vsechny

    URCITE VAS ZAJIMA NATA.ORE.NAPISTE.
  • pro natalku

    natalka je skvela
  • Ja musim rict ze Natalie je oparwdiú krasna zenska to se musi nechat hraje taky dobre a jeste lepe zpiwa a jestli tu pisete ze jeji hlas je nic moc tak to sorry ale musim wam do toho skocit nerikam ze je to tak ale myslim si ze byste nezazpiwaly ani ctwrtku toho co zpiwa ona a ani ja ne !Naty Zpiwas krasne a welmi dobre wypadas
  • You are super !!!! :-)
  • Natalia Oreiro je podle mě jednoduše řečeno šašek byla vážně skvělá to musím přiznat ale s postupem času se stále zhoršovala i vzhledově vypadá trochu jinak i když ty blond vlasy ji celkem sluší ale rozhodně ne když měla na krátko ostříhaný vlasy ostříhala se jen kvůli roli ve filmu já bych něco podobného neudělala ani ta kvalita zpěvu je nic moc
  • Naty mi přijde trošku nezajímavá a podle mě je průměrná jak herečka, tak zpěvačka! Snaží se, ale někdy to nestačí!! Ale líbí se mi, jak se chová ke svým fanouškům! ...
  • NATALIE IS VERRY GOOD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit