Přejít na výpis diskuzí

Natalia Oreiro

OSOBNOST 31.12.2006 
596 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • andreita

    Re: :-)

    taky všechno nejlepší Naty!!
  • dra

    :-)

    všechno nejlepšííííííííí
  • anet3

    Re: Re: Re: info :)

    Telenovelu teď nenatáčí, chce se věnovat filmu. Její poslední filmy jsou Francia a Miss Tacuarembó. Nedávno dotočila Infancia Clandestina, momentálně natáčí Mi primera boda. Asi v polovině roku by měla začít natáčet americký film Freedom for Joe. Taky se mluvila o několika dalších filmech, ale není jistý, jestli se tam Naty nakonec objeví.
  • anet3

    Re: Filmy s Naty

    Ahoj, nadabovaná je jen Argentinka v New Yorku. A potom je několik filmů s titulky ke stažení na www.nataliaoreiro.cz. Najdeš je v sekci Media > CZ titulky

    Díly SMV a Divokého anděla jsou na www.nataliaoreiro.cz/forum, na http://paljirsim.jforum.biz/ nebo na http://forum.latin.cz/index.php (tady myslím jen ve slovenštině)
  • Filmy s Naty

    ahoj, nevite jestli existuje nejaky cesky nadabovany film s Naty, nebo treba s ceskymi titulky? Jinak vam doporucim server ulozto.cz,kde se daji stahnout vsechny dily Divokeho andela nebo Sos mi vida. SMV je tam ve slovenštině. Nevite kde se daji shlidnout dily v cestine? diky. *4*
  • Re: Re: info :)

    ano kolekciu som si pozerala :) .. a ake filmy ? a nejake telenovely ?
  • anet3

    VIP zprávy

    Naty ve včerejších VIP zprávách:
    http://www.youtube.com /watch?v=yW8In87V7y4&feature=player _embedded
  • anet3

    Re: info :)

    Ahoj natáčí filmy, má svou vlastní kolekci oblečení. Novinky sleduj na www.nataliaoreiro.cz *4*
  • info :)

    ahojte :) ... chcela by som sa spytať že čo teraz je momentalne s Nataliou Oreiro, lebo v poslednom čase o nej nejak nepočuť :/ .. čo je dosť škoda ... ak mate niekto nejake nove info tak dajte vedieť :) .. a neviete či opäť nakruca nejaku telenovelu ? :) ...
  • New Naty

    Ahojky tu :) Sím kámoška říkala,že by na prima Love měli od června dávat new seriál s Naty a prý zas v hlavní roli hraje i Facundo. Nevíte o tom něco?
    Děkují *4*
  • !

    Bože můj, když si tady čtu ty kritiky, tak se akorát směju.. Fajn, každej má svůj názor a každýmu se líbí někdo jinej, ale proč sem proboha lezete když ji nemáte rádi?? Nikdo se vás o to neprosí. Tím akorát ukazujete, jak moc jste ubozí a závistiví a asi se hodně nudíte, jste jako malí. Moc se vám směju. A že když není namalovaná tak není pěkná? Ruku na srdce, málokterá z nás je dokonalá, když není namalovaná. Ona je krásná, užasná herečka, zpěvačka a hlavně má něco v hlavě.! *4*
  • Re: Re: Re: divná

    Seš asi hodně velká pi*a co :DD
  • didulienka

    Naty

    Nechápem fakt tomu nechápem...Čo máte proti Natálii Oreiro.. *9* *9* chápem ak ju nemate radi sme slobodná krajina a každý má svoj názor.. *9* Ale neurážajte pretože vám by sa tak isto nepáčilo ak by niekto nadával na vašu oblubenú star.. *4* *4* *4* Len tolko k tomu... *3*
  • Re: jak byla..

    Hogo Fogo....kdyby něco *1*
  • Re: Re: Varování

    zeo =D
  • Re: Varování

    si ten dotyčnej založí novej *1*
  • hudy

    Varování

    Mno, tak jsem vám to tu smázla a dejte si na mě pozor, protože jestli tu ještě uvidím urážky (ať už vůči osobnostem nebo vůči uživatelům) nechám některým smazat profil! A že neplácám do větru, vám určitě někteří uživatelé potvrdí! *13*
  • dvd divoký anděl

    Ahoj,
    ráda bych koupila divoký anděl na dvd. Pokud někjdo máte napište mi na e-mail normita12@seznam.cz ráda ho od vás koupím.
    Děkuji.
  • Re: Happy day

    Ahoj,
    chci se zeptat zda někdo nemáte divoký anděl na dvd. Ráda bych ho koupila. Prosím pište na e-mai lnormita12@seznam.cz
    Děkuji
  • Re: Re: Re: Re: Re: ha :-P

    aha dík *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit