Přejít na výpis diskuzí

Natalia Oreiro

OSOBNOST 31.12.2006 
595 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Naty je nejskvelejsi,kdo popise se mnou o Naty? kacoraH@sezanm.cz pisteeeeee *1*
  • mili21.g

    všetko naj!

    Natálka všetko najlepšie k tvojim narodeninám,vela úspechov v pracovnom i v súkromnom živote,aby si bola v živote štsstná,zdravá *3* *14* *14*
  • *4*
  • Naty

    Naty je super baba, je novely i cd jsou super, dporučuji Turmalinu!!!
  • Natalinka

    ahojky vsichni velci fanousky natalky uzasne zpiva ajeste k tomu je to i fajn krasna baba *14* tak mi dokazte ze uz nejsem sama komu se tak libi i po letech a napiste akdyz budete mit nejake obrazky a materialy o ni navic tak se urcite nejak dohodnem *3* tak se mejte fanfarove cusik
    • Re: Natalinka

      Natálka je super zpěvačka,herečka a ještě k tomu je krásná
      Zbožňovala jsem ji,když jsem byla menčí,a teď mě to zase chytlo :o)))
      Mám od ní jen jedno alebum *9* a to poslouchám pořát. Teď na internetu poslouchám svou oblíbenou písničku,která je zevšech nej. od ní.
      Chtěla bych se s ní někdy setkat a nebo mít od ní,alespoň všechny alba. Hmm...myslím,že už vím na co si budu šetřit:o)))
      Moc se mi líbilo jak hrála v Divokém andělu. Byla fakt úžasná,Kačora byla taky super,ale na Anděla nema *4*
      Já chci ať to opakují!!!! A to v nějakou rozumnou doby,aby jsme se na to mohli dívat aji my a nejen duchotci :o)))
  • to snad ne!!

    to sand ne!!
  • Mám nový blog

    Ahoj,mám nový blog a zajímá mě jaký na něj máte názor.Mohli byste se podívat na můj blog a třeba do komentářů mi napsat jak se Vám líbí a co bych měla vylepšit.?Budu moc ráda!!! ahojík *4* *3*
  • Máte pravdu, Naty je nejsupr osobnost pod sluncem! *3*
  • Natalka

    Natalka je a vždycky bede nejlepsi zpevacka i herecka a jestli si ji chcete pomlouvat ,tak na to nemate pravo,protoze vy ji nesahate ani po paty, protoze to , co ona dokazala jste vy nedokazali a jdete s tema pomluvama uz nekam!!!!Proste VYCHLADNETE!!!!!A kdyz ji tak nesnasite, tak sem vubec neleste, my se tu bez vas obejdem.
    • Re: Natalka

      mas uplnu pravdu natalka je super a nemas nahodou nejaky plagat naviac???
      • Re: Re: Natalka

        ne bohužel nemám, ale taky sháním
      • Re: Re: Natalka

        Ja mam zbierku o Naty napis mi na mail kajka1985@centrum.sk
  • Hele tak víte co?? kdo si chce Naty pomlouvat ať si pomlouvá, mluví z něho jen závíst bud ji zavidite slávu, krásu, pení ze, hlas nebo ja nevim ještě co. Naty je dobře velká neni ajfelovka ani prcek se koukněte na nějaky filmy je zhruba tak velka jako ostatni!!!!!!!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit