Přejít na výpis diskuzí

Nelly

OSOBNOST 31.12.2006 
69 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • znam nellyho *13*
  • jsi skvely
  • pro sisi

    Jsem rád,že se přece jen někdo najde,kdo má na věc stejný názor.
  • !stejnej den!

    Nelly má narozeniny ve stejnej den jako já!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HEČ :-)
  • Nelly

    Peace lidicky, tak jako ctu si tady ty vase vzkazy a huste si to nakladate... nevim no nellyho zboznuju je to kus chlapa a na jeho pisnicky se to da huste rozjet jak na parketu tak doma v postylce... nelly forever :-) rspct
  • pro Karla

    jak to tak vypadá tak sem jediná kdo tu souhlasí s Karlem Nelly je děs a nightvish jsou nej mám radši metal gotický rock atd..a né Nellyho,o-zone nebo maroone5.pa
  • čau nelly,si dobrej tipek,odepiš
  • heloou nelly ,
  • Pre Karla

    Ja zboznujem Linkin Park! Su SUPEER!
  • Vždyť jsem už psal že Nellyho rád nemám.Posouchám metal takže mám rád System of a down a zaručeně mě dostanou Rage.Znáš ty skupiny?Mám rád zpěváka Marylina Mansona.Toho znáš. Ne?A nebo aspoň Linkin Park.Ty už znát musíš.
  • Pre Karla

    Ja budem mat o 13 dni 13 :-))) Mas rad Nellyho?
  • Počkej spočítám si to na prstech : )

    Mě je 18.let.Kolik je tobě?
  • Pre Karla

    Chcem sa opytat kolko mas rokov?
  • Pozdrav Monice

    Díky za lichotku,myslím si totéž o tobě.
  • Pre Mokynu

    Ahoj...kolko mas rokov?
  • Pre Mokynu

    Cau...alebo ty...
  • KAREL- Cauuuuko! Heej! Ked nemas rad Nellyho tak asi pocuvas MOZARTA alebo nieco take blbe! RESPEKT pred MOZARTOM ale Nelly je sucastnosssst!
  • HEJ LIDI HODTE SE DO KLIDU NELLY JE UPLNE GOOD . A JA ZNAM TIPA KTERY MU JE HAFO MOC PODOBNEJ A JE FAIN TAKZE NELLY MUSI BYT UPLNE STEJNEJ TAK SI NECHTE NARAZKY NA SVOJIMATKU ZDAR MARSÍA
  • NELLY I LOVO YOU
  • :-(((((

    Vy idioti co tu nadavate na Nellyho. Ste trapni! Vy ste v zivote nieco dokazali?! Asi iba cumiet na telku, co? Ked ho nemate radi tak zmiznite na ine forum!! Toto je forum pre Nellyho fanusikov a nie nejakych idiotov!!! NELLY JE SUPER!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit