Přejít na výpis diskuzí

Nena

OSOBNOST 31.12.2006 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kočka

    stále je to kočka,tenkrát bohužel nám známá jen z německé tv chytané u hranic.
    • Re: kočka

      NAZDAR, MILUJU NENU, S KÁMOŠEM JSEM BYL
      DOKONCE V R. 2006 NA KONCERTĚ V DRÁŽDANECH. ZÁŽITEK NA CELÝ ŽIVOT!!!
      NAPIŠTE MI NĚKDO STEJNĚ ULÍTLEJ, TĚŠÍM SE
      AHOJ
      • Re: Re: kočka

        ahoj,jsem na tom stejně...poslouchám jí a miluju už dlouho, mám koncert k 20 letům hraní 2 DVD - nádhera....
        chtěl bych vyrazit na nějaký její koncert
  • 99 balónků byl hit.

    Vše nej k narozeninám přeje. Happy birthday to you. Kamil
    *4* *3* *4*
  • NENA-Vídeň

    Lidi,byla jsem letos 11.4. ve Vídni na koncertě Neny.No prostě se mi málem zastavilo srdce,bylo to něco neuvěřitelného,ještě teď jsem v šoku!Je tak SUPER,že se to těžko popisuje.Splnil se muj životní sen,jsem šťastná *14*
  • nepostup
  • Nena ve Vídni

    Byl jsem 3.5.2008 ve Vídni na koncertě Neny. Měla ho u Hofburgu, co Vám budu povídat, nádhera, krása, paráda. Je velmi oblíbenou v německy mluvících zemích a ve Vídni se to potvrdilo. *4*
  • NENA

    Nena je super!!!!
    Nejlepší je Anyplace,Anywhere,Anytime!!!!!!!!!
    Prostě BOMBA!!!!
    • Re: NENA

      NEJLEPŠÍ DLE MÉHO JSOU VYPALOVÁKY Z 80.LET JAKO LEUCHTTURM, HAUS DER DREI
      SONNEN ATD. KONEČNĚ ZASE EXISTUJE NENA
      FK V ČESKÉM JAZYCE!!!!!
  • Nena forever

    Tak tuhle pani by meli klonovat povinne. Mozna ze neni spravne aby byla jen jedna navzdy. Ja jsem se zamiloval a prakticky nemam sanci.. je mi 30, jsem cech :-) a chci s ni mit hafo deti a zit tam az do dnes.. znate to.. Nej holka, nej hlas proste Nena
  • Nena ta je jako víno, pouštím si její IN MEINEM LEBEN i Nur geträumt - live, ta holka zraje, je stále kočka, tady platí jedině slova básníka: "... pro tuhle krásu šel bych světa kraj, šel s hlavou odkrytou a šel bych bosý..." Nena je Nena, prostě je jediná...
  • Kristepane ten 'životopis' je děsný - především gramaticky, ale ani věcně to není žádná sláva. Možná by se mohla objevit informace o písni "Nur Getraumt", která byla prvním výraznějším úspěchem - ještě před "balónky" (mimochodem ty se pravděpodobně v němčině píší s velkým L - ale mohu se mýlit) a podobně. Poslouchal jsem Nenu v 80. letech, ale pokud bych si dělal ambice zveřejňovat něčí životopis nebo popis kariéry, tak si nejdřív seženu příslušné informace a pak teprve budu něco psát.
    Nena je OK, článek jí spíše ubližuje... Oprava slíbena 24.3.2011 - a ještě není ...
  • Anyplace, Anywhere, Anytime nenazpívala až v roce 2002 s Kim WIlde, ale už v roce 1984 v němčině jako vlastní skladbu. Kdo tuhle stránku vyplodil?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit