Přejít na výpis diskuzí

Neymar da Silva Santos Júnior

OSOBNOST 8.5.2012 
235 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *14* neymar
    *4* messi
    *6* ronaldo
  • má ještě dlohou smlouvu v santosu a zadarmo nikam prý nejde *13*
    • to je dobře
  • neymar je borec chcu být jako on a chcu a by šel do barcelony *14*
  • jeto nejlepši footbalista na světě
  • Ou... *14* NEYMAR je super futbalista moj sen je sa s nim stretnut a zahrat si s nim footbal a tiež aj zatancovat *14* *14*
  • náhodou neymar hraje hodně dobře ale ještě líp tancuje a my se možná koukáme na to jak vypadá ale o to de no ne HOLKY? podle mě je super je mu 20 a wau prostě boží *14* *4* *14* *3*
  • ♥Neymar je úžasnej :)...můj největší sen je se snim setkat ...:*..co byhc za to dala :')
  • Jak vidím jak hraje tak je to fascinující co takobej kluk ve 20-ti letech dokáže ale na Messiho furt nemá ale to se furt může změnit a jestli přestoupí do Barcy tak tak to bude čím dál lepší a díky bohu nebude jako Cristiánek!!
  • Jaj baby to už je trápne vobec sa nevyznate jak vidim vo futbale určite tu rebričkujete podla krasy kto ako vyzera.ZOBUDTE SA!Kuknite jak kto hra!L.Messi ma 24 rokov a dokázal viac nez Ronaldo.Nehovorim ze Ronaldo je zly ale statistiky hovoria o inom a Messi je najlepsi hrac planety! Nik nanho nema! Neymar akurat tak zacina a i ked sa mu dari i tak prestupuje do Barcy.
    • Debilllo ,nejde do barcy,zmluvu má ešte dosť dlho,su to len fámy
      • doufejme..
      • Jéj, jaké fámy?! Smlouvu se Santos má do roku 2014 a po té přestupuje do Barcy! Zjisti si více informací až příště na někoho vyjedeš! *3*
    • Nechci ti nic říkat, ale o nejlepším hráči planety se mluví jak o Messim, tak o Ronaldovi. A nemyslím si, že já posuzuji hráče jen podle vzhledu ;)
  • bajunkas
    Messi na něho nebude mít ale Neymar bohužel nebude mít na Ronalda
    já mám takový žebříček

    1.Ronaldo *14*
    2.Neymar *3*
    3.Messi *6*
    • Tak ty mas takovy žebříček a ja ho mam takovi čum

      *14* 1.Messi
      *3* 2.Neymar
      *11* 3.Ronaldo
      • *14* 1.Ronaldo
        *3* Messi
        *5* Neymar

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit