Přejít na výpis diskuzí

Neymar da Silva Santos Júnior

OSOBNOST 8.5.2012 
235 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • neymar styl když sem tě viděl poprvé myslel sem na to kdy zač nu hrat též *5*
  • Chudák Neymar. Zmeškal kvůli příušnicím Superpohár Uefa, kdyby tam byl, tak nebylo prodloužení.
  • Já neymara zbožnuju.Je krásnej sympatickej a má roztomilého syna.Chtěla bych jet na zápas kde by hrála FCBarcelona a chtěla bych udělat s neymarem nějakou fotečku!!!!!!!!Mám časopisi který jse jmenují GoooooooooooLLLLLL a jeho spousta plakátů a ještě jeho dres.:)I LOVE NEYMAAAAAAAAAAAAAAAARRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • mám novinku neymar je ostříhanej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      *8*
      • To je fakt.měl i holou hlavu no vážně.....................
        • fakt novinka *6* *6* *6*
  • Neymar je božskej. Mám stáhnutejch hodně jeho obrázků. Ty který říkaj, že nejhezčí fotbalista je Ronaldo, je blázen. Tolik jsem chtěla na finále LM do Berlína, ale nepovedlo se to. Snad příště. Doufám, doufám, doufám. Chtěla bych se s ním sejít a udělat s nim selfie.
    Strašně se mi líbí. I l♡ve Neymar Jr. Dokonce mám i jeho dres.
    Prosím reagujte.
    • No neke a kdo ne???????
    • Ahoj,ja vim ze my to nebudes verit, ale muj tata se znal s Tito Vilanova osobne protoze bidlel hned vedle jeho domu v Bellcaire d emporda. Proc ty to pisu, ja taki miluju Neymar a mam jeho autograf, fotka y podepsany dres. Mislim si ze Ronaldo je moc osklivi, a namisleny, ne jako Neymar a Casillas, ketry je moc hezky. P.S. on bi tu fotku s tebou udelal protoze se rad foti. Con saludos Sara.

      P.S. omluv moje chibi jsem ze espana ale stejne mi to ver.
      • Tak mi s nim zajisti setkání
      • Tááááááááák určitěěěěěěěě!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Taky bych chtěla selfie s Neymarem, ale asi se mi to nesplní, protože jsem z Čr. Taky mám Neymarův dres.
  • Já ho zbožňuji je krásnej, sympatickej a k tomu ještě výborný fotbalista.I LOVE NEYMAR.;-) .
  • BARCA I VDALŠI SEZONĚ UKAŽE VŠE *3* *14* *4* *4* *4* *4* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • BARCA I VDALŠI SEZONĚ UKAŽE VŠE *3* *14* *4* *4* *4* *4* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • REAL JE USMAŽENEJ *1* *2* *15* *14* *4* *5* *7* *8* *13* *10* *11* *12* *16*
    • přesně tak.Barca vyhrála a Real utřel:)
  • Nejmar je prostě super. A ta nehoda co se stala s Brazilií proti Columbii k tomu se nechci vracet.barca proti Juventusu odvedl velký výkon.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit