Přejít na výpis diskuzí

Niall Horan

OSOBNOST 9.3.2011 
942 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já se taky bojím. Snad se to nestane. Dršte palce se mnou a věřte v to že budou 4ever spolu jako kapela.
  • Já nevím. Může se stát cokoli. Ale bylo by dobrý ,kdyby se Zayn vrátil. Jako pětici je zná přece celý svět.:-)
  • Narry
    Hlavně klid ,kluci jasně řekli ,že pokračují dál!!Bude i páté cd .:))No jednou se to určitě stane ,to je bohužel uděl těchto skupin,ale ne hned tet !!Taky je miluji a doufám, že Harryho a Niallka budu mít možnost milovat a sledovat jejich užasný koncerty a poslouchat je ještě hodně dlouho♥
  • JOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!TO JE SKVĚLÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝ!!!!Slyšela jsem o tom už hodně fám ale konečně je to pravda.A že se na to Zayn chce vybodnout to je známý už delší dobu.Konečně bude pokoj *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *2* *2* *2* *2* *2*
  • hele holky kapela se asi rozpadne a to jsem mněla jset na koncert a na co Zayn už tam nebude jsem v depresi
  • Holky nevím jestli to už některé víte ..ale podle všeho co jsem slyšela tak to vypadá že nás naši kluci postupně začínají opouštět a vypadá to asi na rozpad skupiny..je to hrozné nedokážu ten pocit napsat ani říci slovy..já si myslím že to pravda není ale bojím se..co když se to opravdu stane..co si o tom myslíte vy? je to konec nebo ne? opravdu mě moc váš názor zajímá.. *9*
  • jo víš že kamarádka tě i miluje a má furt halucinace že tě vidí všude? *2*
  • Hodne stesti niallku i love you
  • Niall 4ever
  • niall je krasavec,jsem do n2j zamilovana uz od prvni chvile,a je to fotbalista *14* *14* *14* *14* *14*
  • To ja taky
  • moje kámoška tě má ráda niale *3* *4* *14* je s tebe vedle
  • NIALL is nice?.... No, Niall is beautiful :D :)
  • To ja taky
  • JE FAKT ÚŽASNEJ.MÁM HO NEJRADŠI. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Jo to je
  • Nail je fakt super
  • mmmmmmmmiluju Nialla
  • Horanka
    Niall je nej
  • já miluju niall horan

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit