Přejít na výpis diskuzí

Nicki Minaj

OSOBNOST 15.2.2010 
298 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: nikoho nekopčí

    To máš pravdu! Nicki si jde po svým,je to super holka,a chci aby měla něco s tím Lilem Waynem..=)) *5* *4*
  • ilja1996

    nikoho nekopčí

    Nicki Minaj je úžasná nikoho nekopíruje.Má nádherný hlas má obrovský talent.
  • Re: Nicki Minaj

    Naprosto s tebou souhlasim, podle mě je falešná..Nemá vůbec žádnej svůj styl, vše akorát kopíruje od Lady Gaga jak už tady Verů psala...Nicki je nula, podle mě dlouho neobstojí, je slabá.
  • Nicki Minaj

    Nemám jí rád. Je hrozná.
  • NICKI=KOPÍRKA

    Je to ubohá trapka
  • Re: Re: KOPÍRKA A TÉMĚŘ ŽÁDNÝ TALENT!

    Ježiš promin že jsem si dovolila říct svůj názor. Já myslela že fandíš Lady Gaga a tak že se nebudeš zastávat Nicki...
  • Re: Re: KOPÍRKA A TÉMĚŘ ŽÁDNÝ TALENT!

    Si myslíš žes mě tímhle jako setřela??!!!!! =DDDDD No to se hodně pleteš!!! =DDDD Ty máš IQ NULA!!! A je vidět že ani nic pořádnýho napsat neumíš ty kurvo. =DDD Seš mi pro smích, nemá cenu se s tebou zdržovat =DD
  • Re: Veruu si blbá,nerozumíš tomu.A děláš chytrou..Kopnout te do hlavy je málo!

    Za prvý mě vůbec neznáš, nevíš jak mluvim anglicky, nevíš jaká jsem a vlastně o mě nevíš vůbec nic. Je vidět že budeš fanynka Nicki Minaj když jí takhle hájíš a mě málem ukamenuješ kvůli mýmu komentáři.. Proč prostě nenecháš lidi prosadit svůj názor??? Proč mě hned nadáváš a řikáš takový kraviny?? Copak jsem nadávala TOBĚ??!!! NE! BYLO TO NA NÍ TAK PROČ MĚ VŮBEC NADÁVÁŠ???? Pak je vidět jak jsi TY inteligentní...Já Lady Gaga znám moc dobře, a tak hned vidim KDO jí kopíruje!!!! A anglicky umim TAKY dobře! A blbá nejsem, nikdy jsi mě neviděla, takže podle jednoho komentu tohle o mě říkat nemůžeš. Jo a já dělám chytrou??? To spíš ty ne??!! Jen nedokážeš uznat jiné názory a pravdu!!! A moc dobře rozumim tomu jaká je Nicki kopírka!! Řekni mi co je na ní dobrý! Ona nemá svůj styl!!! Kopíruje Gagu!!!! Katy Perry má svůj styl, Lady Gaga, Rihanna, ale Nicki ne! Už to pochop, což se stejně nestane ale aspon se neser do mě a mých názorů! Bud tak laskavá!
  • Kopnout tě do hlavy,je málo!

    Veruu si blbá,nerozumíš tomu.A děláš chytrou..Kopnout te do hlavy je málo! - 13.05.2011 08:48 Oznámkuj jako ve škole: 1 2 3 4 5
    Nicki Minaj v žádnem případě nikoho nekopíruje v roce 2008 podepsala smlouvu,a oni ji proslavili jako panenku Babrbie..Mám pocit že v roce 2008 Lady Gaga nebyla ještě tak známa,a Rihanna také někoho nekopíruje.Vem si že Móda,každý chce být oblékán podle poslední módy,to jsou teda také kopírky.Di si to radči první srovnat v hlavě a naučit se pořádně anglicky než si na youtube.com budeš v angličtině pouštět nějaký rozhovory o tom jestli chce být další Lady Gagou. Protože ona má uplně jiný styl a to že má stejný boty,nemusí byt pravda jiný návrháři ale stejný styl.Nikdy jsi v magazínu neviděla dvě osobnosti který měli stejný šaty a měla jsi rozhodnout které to sluší více?
  • Veruu si blbá,nerozumíš tomu.A děláš chytrou..Kopnout te do hlavy je málo!

    Nicki Minaj v žádnem případě nikoho nekopíruje v roce 2008 podepsala smlouvu,a oni ji proslavili jako panenku Babrbie..Mám pocit že v roce 2008 Lady Gaga nebyla ještě tak známa,a Rihanna také někoho nekopíruje.Vem si že M´da,každý chce být oblékán podle poslední módy,to jsou teda také kopírky.Di si to radči první srovnat v hlavě a naučit se pořádně anglicky než si na youtube.com budeš v angličtině pouštět nějaký rozhovory o tom jestli chce být další Lady Gagou. Protože ona má uplně jiný styl a to že má stejný boty,nemusí byt pravda jiný návrháři ale stejný styl.Nikdy jsi v magazínu neviděla dvě osobnosti který měli stejný šaty a měla jsi rozhodnout které to sluší více?
  • gagagirl

    Re: Re: KOPÍRKA A TÉMĚŘ ŽÁDNÝ TALENT!

    Mám tam chybu měla to být věta : Ty snad zpíváš líb než ona , že si tak dovoluješ ?
  • gagagirl

    Re: KOPÍRKA A TÉMĚŘ ŽÁDNÝ TALENT!

    Ahoj!! Ona nikoho nekopíruje !! Má svůj styl !! *4* *4* Nicky je skvělá zpěvačka ,má obrovskej talent . Ty snad zpíváš líp než , že si tak dovoluješ ?? *16*
  • Re: Re: KOPÍRKA A TÉMĚŘ ŽÁDNÝ TALENT!

    To byl jen můj osobní názor na Nicki..Řekla bych že každej má přece právo mít vlastní názor, navíc stačí se na ní podívat a je vidět že její kostýmy, paruky i nalepovací řasy někoho dost připomínaj..Sama řikala že má ráda Lady Gaga a v jednom rozhovoru se jí zeptali jestli nechce bejt další Lady Gaga jak se jí podobá..Na obalu jejího nového céda jak tam má ty růžový boty tak takový má Gaga v černym..Nechci se hádat, ale ty kostýmy, extravagance, to je přece Lady Gaga, a prostě mi příde že ty kostýmy Nicki Minaj, nebo blondatý paruky Nicki Minaj se podobaj Lady Gaga..Můj názor..
  • Re: Re: KOPÍRKA A TÉMĚŘ ŽÁDNÝ TALENT!

    Mohla by ses ty trapko do mě přestat s*át?!!! To si jako nemůžu říct svůj názor?!! Je to problém?!!!!! Já bych řekla že KAŽDEJ si může říst vlastní názor tak laskavě sklapni! Já jen vidim ty její paruky, umělý řasy, kostýmy, tohle všecko opakuje po Gaga a dokonce v jednom rozhovoru se jí ptali jestli nechce bejt další Lady Gaga jak se jí podobá...Copak to nevidíte? Neříkám že neni dobrá rapperka, to je, jen řikám že trošku opakuje stylem po Gaga. Třeba na obálce jejího alba jak má ty růžový boty tak ty má Gaga v černym..Jen sem si řekla svůj názor a ty mě tady div neukamenuješ!!
  • vezuna

    Re: KOPÍRKA A TÉMĚŘ ŽÁDNÝ TALENT!

    *15* *15* je pravda, že kopírovala, ale jenom na začátku svojí kariéry (v roce 2008 a 2009) a to kopírovala lil' kim!!!! s gagou a rihannou jí vůbec nesrovnávej tyhle dvě nekopíruje ani nikdy nekopírovala.... by mě zajmalo, kde jsi to sebrala *10* *7*
    během minulýho roku se z ní stal originál *5* souhlasim s vezunou nicki je nejlepší!!! je to moje nejoblíbenější rapperka a zpěvačka. Miluji její styl..... Nicki je prostě největší frajerka kterou znám!!! she's the baddest bitch!! *1*
  • Re: KOPÍRKA A TÉMĚŘ ŽÁDNÝ TALENT!

    psimtě ty nemáš talent ty kopírko!! když se ti Nicki nelíbí cpi si to nškomu jinýmu a né těm který jí maj rádi.. :p .. fkt tyhle lidi maj asi IQ rostoucí trávy.. :p seš výmaz.. ;)*
  • KOPÍRKA A TÉMĚŘ ŽÁDNÝ TALENT!

    Nicki Minaj je absoulutně PŘÍŠERNÁ!!! OMG!!! Jen se podivejte jak kopíruje Gagu a Rihannu! *16* No to že kopčí Rihannu je mi vcelku jedno, ale Gagu to mě už vadí *16* *16*
  • vezuna

    Nicki

    Nicki je ta nejlepší rapperka, kterou znám *1* prostě BEST FEMALE RAPPER ALIVE *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit